MSI Infinite serisinde güç kaynağı neden çok düşük?

Size demedim, @helvaci arkadaşın attığı ürüne dedim.
Ozaman tekrardan özür diliyorum. :)
Güç kaynağını araştırdım
HighPower Gücü Şimdi SFX Formunda
HighPower SFX 350W, mini veya micro formda tasarlanmış bilgisayar kasaları için SFX formda sınıfının en güçlü ve yüksek verimli güç kaynaklarından biridir. 80 Plus BRONZE Sertifikalı %85 üzerindeki verimliliği, tek 12V kanalı, süper sessiz 8cm sessiz fanı, 8x güç bağlantısı, aşırı gerilim/güç ve kısa devre korumaları ile SFX güç kaynağı kullanıcılarının ihtiyaçlarına eksiksiz karşılık verecek şekilde üretilmiştir. 130x125x64mm boyutlarında V3.1 standartlarına sahip SFX 350W, standart ATX yapılı güç kaynakları ile aynı akım/gerilim kanallarına sahip olup boyut olarak daha küçük tasarlanmıştır. High Power 350W 80+ Bronze SFX Güç Kaynağı Kutu içeriğinde gelen ATX dönüştürücü adaptör sayesinde tüm SFX ve ATX güç kaynağı kullanan PC sistemlerinde kullanabileceksiniz!

Tek 12V Kanal Yapısı ve 350W Güç!
HighPower SFX güç kaynağı ürettiği 350W toplam gücün tam %92sini güçlü tek 12V kanalından verecek şekilde dizayn edilmiştir. Tek12V tasarımı üzerinden elde edilen 324W güç ile çok çekirdekli işlemciler ve hızlı bellekler ile donatılmış mini bilgisayarları rahatlıkla besleyebilir, ATX apartı sayesinde ATX güç kaynağı uyumlu tüm bilgisayarlarda kullanabilirsiniz.
Konu kilit sanırım , yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı