MSI K240 sıvı soğutucu ekranı BMP formatı çalıştırması

CAN_SCOTT

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Nükleer enerji mühendisi
MSI K240 sıvı soğutucu aldım üzerinde yerleeşik bir LCD ekranı var buraya kadar her şey güzel ancak bu ekran sadece BMP formatında 240x320 dosya açıyor ve bu da.
Harket etmiyor dosyaları convert ettim hareketli GIF'ler BMP olunca hareket etmiyor. Fotoshoptan ve Illustrator'dan çalıştım yapttım yine olmadı ekran sadece BMP formatı açıyor onlarda hareket etmiyor. İşin ilginç yanı MSI yazılımında kendi içinde 3 adet animasyon BMP ile geliyor ve çalışıyor ama dışarıda hareketli BMP bulamadım.

Dosya Ekleri

• asdasd.jpg
    asdasd.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 33
MSI K240 sıvı soğutucu aldım üzerinde yerleeşik bir LCD ekranı var buraya kadar her şey güzel ancak bu ekran sadece BMP formatında 240x320 dosya açıyor ve bu da.
Harket etmiyor dosyaları convert ettim hareketli GIF'ler BMP olunca hareket etmiyor. Fotoshoptan ve Illustrator'dan çalıştım yapttım yine olmadı ekran sadece BMP formatı açıyor onlarda hareket etmiyor. İşin ilginç yanı MSI yazılımında kendi içinde 3 adet animasyon BMP ile geliyor ve çalışıyor ama dışarıda hareketli BMP bulamadım.

Evet hocam hareket etmiyor ben de K360 V2 aldım. Sadece resim koyulabiliyor ve ekran IPS değil biraz pişman etti ama 3000 liraya da beleş sayılırdı.

Yazılımsal olarak bir çözümü vardır diye düşünüyorum sonuçta hareket eden GIF'ler var kendi içinde

MSI bir çözüm sunmuyor bu konuya ve donanım buna hazırken neden GIF ve diğer dosya türlerine destek vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı