MSI katana 15 B12VGK-087xtr şarja takılan kabloda ne yazıyor?

Aynı model var kasma vb var mı lol ve valo hariç kalan tüm oyunlarda drop yiyorum kasma oluyor valoda da Discord açıkken nedense fps düşmeye başladı baya format atacağım üşeniyorum bi istanbula teknik servise yollayacağım gibi

Aynı model var kasma vb var mı LoL ve Valorant hariç kalan tüm oyunlarda drop yiyorum kasma oluyor Valorant'ta da Discord açıkken nedense FPS düşmeye başladı bayağı format atacağım üşeniyorum bir İstanbul'a teknik servise yollayacağım gibi

Cayma hakkin dolmadiysa iade et direkt. Bu MSI'den önce ASUS A15 almıştım ben aynısı oldu direkt iade ettim. Bir daha satın alırsın para 3 4 günde yatıyor.

Cayma hakkin dolmadiysa iade et direkt. Bu MSI'den önce ASUS A15 almıştım ben aynısı oldu direkt iade ettim. Bir daha satın alırsın para 3 4 günde yatıyor.
2 aydır kullanıyorum artık benden kaynaklı olduğunu düşünüyorum bende asus a15 aldım aynısını yaşadım daha fazlasını hatta iade ettim şimdi bundada sorun olmadığını düşündüm ne alırsam alayım kasıyor bende herhalde 😂

Şarjı nasıl gidiyor oyunlarda ya da YouTube gibi basit şeylerde çok ses çıkartıyor mu?

Yani Cooler Boost 5 teklonojisi var senin için kulaklık falan oynarken hatta kendi höparlöründe oyunun sesi açıkken rahatsız etmez ama kütüphanede gibi yerlerde ya da yanında oturanlar için biraz can sıkıcı bu da normaldir zaten normal ayarında da güzel kendi uygulaması üzerinden de FPS ve fan sesini optimize yani dengeleyebiliyorsun şarj konusunda da açıkça söyleyeyim 1 saat falan görür en fazla bence tam denemedim. YouTube de falan fan bile açmayabilir.

Geri
Yukarı