MSI Katana 15 B12vgk işlemcisi boşta 86 derece

GeneralSkywalker

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 2 hafta önce Trendyol'dan MSI katana 15 B12vgk model laptop aldim. Birkaç gün tam test etmeye fırsatım olmadı. Sabah açtım bilgisayarı fanlar maksimum hızda çalışmaya başladı. MSI Center'i açtığımda ekran kartı 45-50 arası sıcaklıkta işlemci ise 75 küsur derecedeydi fakat bilgisayar tamamen boşta çalışıyordu zaten pek bir uygulama da yüklememiştim henüz. Soğumasını bekledim 86 dereceye kadar gördüm. Direk Windows'u sildim kutuya koydum iade kodu alıp geri yolladım. Trendyol asistan 2 gün incelenip öyle iade alınacak dedi. 2. gün 21 gün daha beklemem gerektiğini söyledi satıcı detaylı incelemek istemiş. Sizce iade kabul ederler mi? Biraz araştırdım satıcılar kutu açıldığı için iade almak istemiyorlarmiş o yüzden işi yokuşa sürüyorlarmış Trendyol da pek yardımcı olmuyormuş. Kullanıcı hatası vs. deme şansları var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim? Zaten kusurlu mal alıp mağdur oldum bir de para iadesi bekliyorum daha da mağdur oluyorum. Her gün fiyatlar artiyor yılbaşından önce de paramı iade etmezlerse daha da alamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı