MSI Katana 17 vs ASUS TUF A15

Bütçe
57000

Berk Sönmez

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir süre araştırmalarım sonucu bu iki model arasında kaldım. ASUS TUF 140W diyor ekran kartına MSI'ı bulamadım. Onun haricinde birisi biraz daha küçük bir laptop ve AMD işlemci kullanıyor. Sizlerin bu iki laptop arasındaki performans, kullanım ömrü, servis desteği, ısınma durumları, bilinen kronik arızaları gibi konularda bilgisi var ise paylaşırsanız çok sevinirim ürün linkleri aşağıda; (veya bu fiyatlar dahilinde başka bir öneriniz olursa ona da açığım)

Ve son olarak ASUS TUF için sonu 41 yerine 17 ile biten bir ürün daha var aralarında 5 bin TL oynuyor sebebi ekran kartı watt gücü müdür acaba onun da linki bu:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar bir süre araştırmalarım sonucu bu iki model arasında kaldım. ASUS TUF 140W diyor ekran kartına MSI'ı bulamadım. Onun haricinde birisi biraz daha küçük bir laptop ve AMD işlemci kullanıyor. Sizlerin bu iki laptop arasındaki performans, kullanım ömrü, servis desteği, ısınma durumları, bilinen kronik arızaları gibi konularda bilgisi var ise paylaşırsanız çok sevinirim ürün linkleri aşağıda; (veya bu fiyatlar dahilinde başka bir öneriniz olursa ona da açığım)

Ve son olarak ASUS TUF için sonu 41 yerine 17 ile biten bir ürün daha var aralarında 5 bin TL oynuyor sebebi ekran kartı watt gücü müdür acaba onun da linki bu:

ASUS modeli bende de var. O en sondaki sayı birşey ifade etmiyor satici farki sadece. TUF daha sağlam ve daha verimli. Tek eksiği ısınmasi mukemmel degil ama guzel bir macun halleder gibi.

Ekran benim icin oldukça yeterli. FC24 ve Days Gone oynuyorum son zamanlarda. Tabii ki 17.3 daha çok keyif verecektir oyunlarda ama laptop taşinabilir olmalı. 17.3 rahat tasinabilir değil. Ek monitör de kullanmıyorum.
Çok teşekkürler. Son olarak lp13 ile lp41'in bir farkı olmadığına emin misiniz? Pek bilgi de bulamadım bu konuda

Geri
Yukarı