MSI Katana GF66 vs. ROG STRIX 3050 Ti

Çift kanal ram bulabilirsem birilerinden deneyip öyle iade edicem. Çift kanal çözerse sorunumu. Belirtirim burda belki alırsınız acer.
Tamamdır hocam iade ederseniz bile durumdan haberdar ederseniz çok sevinirim. Zamanım var benim yaklaşık 3 4 ay zaten. Siz ne zaman çözerseniz olumlu ya da olumsuz yazabilirsiniz

HDMI ile monitöre takınca 180 FPS oluyor ama. RAM'den değil sadece. MUX Switch olayı varmış onunla alakalı. Dual Channel ile çözdük diyelim FPS'yi. O CPU 90 derece oluyor. Isınmayı çözemezsiniz maalesef. @celalistşengörist
Hocam çift kanal RAM’e geçiş yaptığınız zaman sorunun %95 çözülecek daha bugün bu konu hakkında bir yazı yaptım bak istersen Rehber: Laptopta çift kanal RAM vs tek kanal RAM.
Kaldı ki bana dünya üstünde İntel özellikle 10.nesil işlemci kullanıp 90 derece olmayan bir model gösterir misiniz? 😀

Maalesef. Ryzenli laptop bakalım hemen 😁
Onlarda da üst düzey işlemcileri 85 derece falan oluyor dediğim gibi iade ile uğraşmayın çift kanal yapın, keyfinize bakın. 😀
Hocam peki o bütçeye çıkamazsam 10 11K aralığında MSI Katana GF66 tercih edilemez mi?

Katılıyorum Single 16 GB ile geliyor galiba. Ben de aynı modele bakmıştım.
Katana bence alınmamalı, hele RTX 3050 hiç alınası bir GPU değil. O zaman RTX 2060 cihazlara bakın ya da biraz bekleyin derim.

Katana bence alınmamalı, hele RTX 3050 hiç alınası bir GPU değil. O zaman RTX 2060 cihazlara bakın ya da biraz bekleyin derim.
Hocam 11K bütçeye 2060 yok ki.. 1650 Dynamic Boostlu kart yerine 3050 alınması mantıklı değil mi? 15K bütçem olsa 3050 baksam haklısınız. 1650Ti alacaktım 2 hafta öncesine kadar. Neden alınmaz 3050?

Hocam 11K bütçeye 2060 yok ki.. 1650 Dynamic Boostlu kart yerine 3050 alınması mantıklı değil mi? 15K bütçem olsa 3050 baksam haklısınız. 1650Ti alacaktım 2 hafta öncesine kadar. Neden alınmaz 3050?
Performans olarak beğenmiyorum, 1660 Ti’dan bile kötü saf performans olarak. Fakat tabi hiç bir türlü cihaz bulunamıyorsa alınabilir ama 2-3 hafta içinde fiyat anlamında değişiklik olacak gibi piyasada.

Performans olarak beğenmiyorum, 1660 Ti’dan bile kötü saf performans olarak. Fakat tabi hiç bir türlü cihaz bulunamıyorsa alınabilir ama 2-3 hafta içinde fiyat anlamında değişiklik olacak gibi piyasada.
Anladım hocam. 1660Ti bulamıyorum MSI haricinde. MSI olan da 1,5 cm üst çerçevesi bana fazla kalın geliyor. Beklemekte yarar var dediğiniz gibi. İnşallah düşer fiyatlar

Geri
Yukarı