MSI Katana GF67 alınır mı?

Bütçe
35.000
Testi var mı? Testini görmediğim bir cihaz, işlemcisi yüksek watt olduğu için ve Monster cihazlarda genelde kötü termal macun olduğu için, ilk alındığında aşırı ısınma sorunları, dolayısıyla da performansı koruyamama gibi problemler oluyor, Intel işlemcili cihazlarda. Bu sebeple sıkça testini görmediğim bir cihaza dislike atıyorum testleri paylaşılmadan önerildiğinde.

Ön yargılarını kendine sakla.

Ön yargılı olan sensin, ön yargılı olmasaydın dislike atmazdın zaten. Testleri paylaşmak zorunda değilim, isteyen soru sorabilir veya incelemelere, yorumlara bakabilir. Ben de söyledim zaten macunun değişmesi gerektiğini, senin de dediğin gibi.

Ön yargılı olan sensin, ön yargılı olmasaydın dislike atmazdın zaten. Testleri paylaşmak zorunda değilim, isteyen soru sorabilir veya incelemelere, yorumlara bakabilir. Ben de söyledim zaten macunun değişmesi gerektiğini, senin de dediğin gibi.

Hocam laptopu alır almazda yakın zamanda hemen içini açıp macun değişimi yapmakta istemem aslında bir de çok ön yargılı yorumlar oldukça fazla Monster dışında önerebileceğin ona yakın performansta daha hafif bir laptop öneriniz var mıdır? genelde okulda falan kullanacağım çünkü

Geri
Yukarı