MSI katana GF76 alınır mı?

Hocam GP76 Amerika'dan getirtemedim arkadaşın işi çıkmış GF76 Katana 3070 Max Q aldım nasıl iyi mi?

Kötü hocam keşke almasaydınız tek eksisi Max-Q ve MUX olmaması değil kasası ve soğutması da kötü bir model.

Hocam bilmiyorum iade edebilirim

İade edin hocam o zaman Omen 17'nini indirimini beklemediğiniz sürece bu bütçedeki 3070'ler alınma hepsi Max-P 3060'ın gerisinde kalıyor o yüzden buna bakın:

İade edin hocam o zaman Omen 17'nini indirimini beklemediğiniz sürece bu bütçedeki 3070'ler alınma hepsi Max-P 3060'ın gerisinde kalıyor o yüzden buna bakın:
Hocam artık değiştirme şansım yok peder almış sana şunu soracağım ben bu model ile RDR 2 de dlss kaç fps alırım

Hocam artık değiştirme şansım yok peder almış sana şunu soracağım ben bu model ile RDR 2 de DLSS kaç FPS alırım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
DLSS ile 15-20 FPS eklesen 70-80 alırsın Ultra'da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
DLSS ile 15-20 FPS eklesen 70-80 alırsın Ultra'da.
Hocam bu performans gayet iyi değil mi
Kutusu açılmadıysa hala iade edebilirsiniz.
Yok ondan değil babam hediye olarak verecekmiş sordu bana dün desöyledim GP76 modeli ona mesaj atmadım ama oda GF76 almış söyledi bana ben bunu aldım hediye yapacaktım üzüldü valla ağlıyacam abi boşu boşuna üzdüm adamı

Hocam bu performans gayet iyi değil mi

Yok ondan değil babam hediye olarak verecekmiş sordu bana dün desöyledim GP76 modeli ona mesaj atmadım ama oda GF76 almış söyledi bana ben bunu aldım hediye yapacaktım üzüldü valla ağlıyacam abi boşu boşuna üzdüm adamı
''Hediye iade edilmez'' diye düşünüyorsanız pek önemli değil bence teknolojik ürün sonuçta, babanıza durumu anlatıp iade edebilirsiniz.

''Hediye iade edilmez'' diye düşünüyorsanız pek önemli değil bence teknolojik ürün sonuçta, babanıza durumu anlatıp iade edebilirsiniz.
Yok hocam ondan değil daha normal laptop alıcaktı ben de onun için çok yazmadım buraya bugün bunu almış ayrıca diğerini amerikadan alıcağımız için çok uğraşmak istemiyorum bence yeterli bir laptop he GP76 almak daha mantıklı ama babamda çok meşgul bir insan kırmak istemiyorum onu bu laptopı kullanacağım bu sorumu cevaplayan herkese çok teşekkür ederim iyi ki varsınız iyi forumlar hepinize.

Geri
Yukarı