MSI Katana GF76 RTX 3050 vs RTX 3050 Ti

İbrahimBi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, detaylardan ve fiyatlardan bağımsız şu iki ürününden hangisini tercih etmeliyim sizce? Elimde 3050 Ti 500 GB SSD olan var ama şu an ücretsiz şekilde 3050 1TB cihazı alma şansım var. Sizce elimdeki kalmalı mı yoksa değiştirmeli miyim? Bir de elimdeki 2.4 GHz diğeri 3.5.

Elimdeki: Bu
Diğeri: diğeri

Depolama sonradan arttırılabilir, 3050 Ti kalsın. GHz olayını anlamadım, Wi-Fi GHz mi? İşlemciler aynı çünkü attığınız iki üründe. Satın almıyorsunuz galiba, takas falan mı?

Depolama sonradan arttırılabilir, 3050 Ti kalsın. GHz olayını anlamadım, Wi-Fi GHz mi? İşlemciler aynı çünkü attığınız iki üründe. Satın almıyorsunuz galiba, takas falan mı?
3050 ti bende kaldı. Satıcı ile yaşadığım bir sıkıntı idi. Üstüne de 3 k para aldım. Temel işlemci hızı bende 2.4 yazıyor laptop ta onu demek istemiştim. Tek sıkıntı benim laptopun işlemci değişti alır almaz. İlerde bir sıkıntı veya satacak olsam değer kaybı olur mu bilmem artık yapacak birşey yok.

3050 Ti bende kaldı. Satıcı ile yaşadığım bir sıkıntı idi. Üstüne de 3 k para aldım. Temel işlemci hızı bende 2.4 yazıyor laptop ta onu demek istemiştim. Tek sıkıntı benim laptopun işlemci değişti alır almaz. İleride bir sıkıntı veya satacak olsam değer kaybı olur mu bilmem artık yapacak bir şey yok.

Serviste değişti ise sorun olmaz. İşlemciler aynı temel hızda fark olmaz. Yanlış yazılmıştır.

Geri
Yukarı