MSI kulaklık alınır mı?

HANS BİLAL

Hectopat
Makaleler
1
Yer
DEUTSCHLAND
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yurtdışından MSI laptop satın aldım ve yanında lootbox denen bir hediye var. Bu hediyenin içeriğinde kulak üstü kulaklık, mouse pad ve anahtarlık var. Buraya kadar her şey güzel ama aldığım aracı firma ek olarak 32 dolar(250 TL diyelim) benden kargo parası istiyor bu lootbox için. Sizce değer mi? Bu kulaklık ile ilgili bilgisi olan var mı? Eğer kulaklık işe yaramayan bir şey ve TR de 250 TL'ye alternatif bir kulak üstü kulaklık var ise bu lootbox çöpe gidecek.
İncelemeniz için linkleri bırakıyorum:

250TL'ye set kötü değilmiş. GH30'a denk bir kulaklık çıkıyorsa alınabilir.

Hocam birçok inceleme izledim. Kulaklığın modeli nedir bir türlü bulamadım. Sadece laptop hediyesi olarak da satıyor olabilirler. Kulaklıklardan anlamadığım için de iskeletinden bir model de çıkaramadım açıkçası. Yıllar önce SteelSeries ile birlikte çalışıyordu MSI donanım konusunda, onu hatırlıyorum. Size tanıdık geliyor mu model?

Dosya Ekleri

• 1614190438268.png
    1614190438268.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 81
Hocam birçok inceleme izledim. Kulaklığın modeli nedir bir türlü bulamadım. Sadece laptop hediyesi olarak da satıyor olabilirler. Kulaklıklardan anlamadığım için de iskeletinden bir model de çıkaramadım açıkçası. Yıllar önce SteelSeries ile birlikte çalışıyordu MSI donanım konusunda, onu hatırlıyorum. Size tanıdık geliyor mu model?
Kulaklığın gövdesi AKG'nin üst sınıf kulaküstülerini hatırlattı. Rahat bir kulaklık gibi duruyor ama bana sorarsan, 250TL verip uğraşmazdım. Tabii deneyim olsun dersen, niye olmasın :D

Kulaklığın gövdesi AKG'nin üst sınıf kulaküstülerini hatırlattı. Rahat bir kulaklık gibi duruyor ama bana sorarsan, 250TL verip uğraşmazdım. Tabii deneyim olsun dersen, niye olmasın :D

Çok acı tecrübelerim oldu ve bir yenisine daha yelken açmak istemiyorum açıkçası :D
siz olsanız 250 TL'ye ne alırdınız. Benim için bu sette tek önemli şey açıkçası kulaklık. Plastik parçası bir anahtarlık ve düz siyah kumaş üstüne basılmış bir mouse pad umrumda değil :D

Aslında tek önemli şey kulaklık diyorsan, Türkiye'den alabilirsin.

Aslında tek önemli şey kulaklık diyorsan, Türkiye'den alabilirsin.

Rehberinizi çok beğendim hocam. Emek kokuyor. Önerdiğiniz kulaklığın rakibi nedir? Deneyimlediniz mi acaba, malzeme kalitesi falan nasıl, FPS oyunları için uygun mu?

Rehberinizi çok beğendim hocam. Emek kokuyor.
Rica ederim. Bunları adaşımdan duymak hoş :)
Önerdiğiniz kulaklığın rakibi nedir?
CH321.
Deneyimlediniz mi acaba?
Yok, ama bütün incelemeler olumlu.
Malzeme kalitesi falan nasıl?
Gayet güzel, ses kalitesi olarak da üzmüyor. Daha yeni bir hocamız almıştı.
FPS oyunları için uygun mu?
Evet, uygun.

Rica ederim. Bunları adaşımdan duymak hoş :)

Ch321.

Yok, ama bütün incelemeler olumlu.

Gayet güzel, ses kalitesi olarak da üzmüyor. Daha yeni bir hocamız almıştı.

Evet, uygun.

Sizce E-900 Pro veya AliExpress üzerinden başka bir replika ürün almaya değer mi bu ürün yerine?
Global garantinin olmaması sizce büyük bir eksi mi?

Geri
Yukarı