MSI laptop 75 dereceye ulaşıyor

Hocam dereceler hiç iç açıcı değil ya Ocak ayında aldıysanız 5 ay da bu hale nasıl geldi anlayamadım

Laptoplar için sıcaklık limitimiz 95 en fazla. Bu rakamın üstü tehlikelidir.

Hocam dereceler hiç iç açıcı değil ya ocak ayında aldıysanız 5 ay da bu hale nasıl geldi anlayamadım.

Hocam eşyalarımı gerçekten çok düzgün kullanırım. Laptopun yeri sabit masada asla kaldırmam düzenli olarak masada ister istemez toz oluyor silerim. Bende anlamadım neden böyle boşta 60 derece bilgisayar. Muhtemelen servise gideceğim. İlgin için çok teşekkür ediyorum hocam.

Hocam mecburen servise gitmesi gerekiyor. Kendin yap diyecem ama malum garantisi var.
İşlemcin termal kısma noktasına girmiş zaten o yüzden 100 derecenin üstüne çıkmamış ama biraz daha böyle kullanılırsa işlemciyi öldürürüz.

Ne demek hocam daha fazla yardımcı olmak isterdim ama elşmden başka bir şey gelmiyor bu noktada. Servisten sonraki değerleri de buraya atarsanız ben de tekrardan memnun olurum.

Hocam mecburen servise gitmesi gerekiyor. Kendin yap diyeceğim ama malum garantisi var.
İşlemcin termal kısma noktasına girmiş zaten o yüzden 100 derecenin üstüne çıkmamış ama biraz daha böyle kullanılırsa işlemciyi öldürürüz.

Ne demek hocam daha fazla yardımcı olmak isterdim ama elşmden başka bir şey gelmiyor bu noktada. Servisten sonraki değerleri de buraya atarsanız ben de tekrardan memnun olurum.

Hocam servise götürdüm bana yakındı zaten metroyla 30 dakika, detayları resim olarak ekledim. İlginiz için teşekkür ederim. Servis mükemmel çalışıyor hemen hallettiler ücret talep edilmedi.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-05-28 saat 17.51.50_d0474d9e.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-05-28 saat 17.51.50_d0474d9e.jpg
    174 KB · Görüntüleme: 7
  • Ekran görüntüsü 2024-05-28 174833.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-28 174833.png
    229,9 KB · Görüntüleme: 2
Hocam servise götürdüm bana yakındı zaten metroyla 30 dakika, detayları resim olarak ekledim. İlginiz için teşekkür ederim. Servis mükemmel çalışıyor hemen hallettiler ücret talep edilmedi.
Evet güzel çalışmışlar. Ellerine sağlık ekibin. Şuan boştaki sıcaklıklar bile güzel olmuş. Yüke soktunuz mu hiç

Geri
Yukarı