MSI laptop ekran ışık sızması ne durumda?

FurkanEkici

Hectopat
Resimleri konuya ekledim. İsik sizmasi ne durumda? İade edilmeli mi?

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 60
  • 7.jpg
    7.jpg
    106,7 KB · Görüntüleme: 63
  • 6.jpg
    6.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 45
  • 5.jpg
    5.jpg
    100 KB · Görüntüleme: 56
  • 4.jpg
    4.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 43
  • 3.jpg
    3.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 45
  • 2.jpg
    2.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 57
Eskisi gibi degil artik LED teknolojisi. Bugün tum ust seviye telefon ve tabletlerde bu LED teknolojileri kullaniliyor. TV'ler ve monitorler de oyle. Eskisi gibi kolay kolay burn-in olmuyorlar.

Samsung TV de LED yanmasi olmustu Predator ekran kullanıyorum onda isik sizmasi yok ama bu yeni teknoloji olayinda sans isi oluyor bir tik cerceveleri inceltmisler her turlu isik sizmasi oluyor mini LED ve OLED 4090 kombinasyonu ile bulamadim.

Samsung TV de LED yanmasi olmustu Predator ekran kullanıyorum onda isik sizmasi yok ama bu yeni teknoloji olayinda sans isi oluyor bir tik cerceveleri inceltmisler her turlu isik sizmasi oluyor mini LED ve OLED 4090 kombinasyonu ile bulamadim.

Yeni cihazlar icin soyluyorum hocam zaten. Yoksa zamaninda Samsung S serisi telefonlarda az mi LED yanigi oluyordu. Eger yeni bir urunde olduysa kotu bir sans denk gelmis size. Dedigim gibi su an ulkede mini-LED veya OLED ile gelen tek gaming cihaz bu onun da 4090'li versiyonu yok zaten.

Yeni cihazlar icin soyluyorum hocam zaten. Yoksa zamaninda Samsung s serisi telefonlarda az mi LED yanigi oluyordu. Eger yeni bir urunde olduysa kotu bir sans denk gelmis size. Dedigim gibi su an ulkede mini-LED veya OLED ile gelen tek Gaming cihaz bu onun da 4090'li versiyonu yok zaten.

Ekran parlakligini kisip kullanirim buyuk ihtimalle cunku diger markalarda hem bobin sesi oluyor hem olu pixelde olabiliyor isik sizmasi genel olarak hepsinde var IPS olan.

Hocam şu an benimki böyle sizce kaydadeğer bir sorunu var mı? İleride bu sorun büyür mü? Bu sorun başka sorunlara yelken açar mı? Sağ üst kısımda iki tane, dikkatlı bakınca da en altlarda bayağı var

Dosya Ekleri

• C8DA1897-3C3A-4DA0-ACE4-8A6B2EDB6756.jpeg
    C8DA1897-3C3A-4DA0-ACE4-8A6B2EDB6756.jpeg
    30,3 KB · Görüntüleme: 6
  • B7A4F66C-6FBF-4334-88AC-EF3653262ADC.jpeg
    B7A4F66C-6FBF-4334-88AC-EF3653262ADC.jpeg
    25,2 KB · Görüntüleme: 6
  • B8C2EA1E-CB28-457B-BA16-61070524CE6C.jpeg
    B8C2EA1E-CB28-457B-BA16-61070524CE6C.jpeg
    36,3 KB · Görüntüleme: 6
Hocam şu an benimki böyle sizce kaydadeğer bir sorunu var mı? İleride bu sorun büyür mü? Bu sorun başka sorunlara yelken açar mı? Sağ üst kısımda iki tane, dikkatlı bakınca da en altlarda bayağı var.

Sorun buyumez sadece isik siziyor ekrana etki eden bir sorun degil karanlik ortamda isik sizmasini fark edersiniz o kadar ileride buyumez.

Hocam şu an benimki böyle sizce kaydadeğer bir sorunu var mı? İleride bu sorun büyür mü? Bu sorun başka sorunlara yelken açar mı? Sağ üst kısımda iki tane, dikkatlı bakınca da en altlarda bayağı var.

Bendeki sizinkinden daha fazla buyuk ihtimalle ya da siz tam cekemediniz kameraya yansimiyor canlida bende sol ustte sag altta ve sag yan ust kisimda mevcut sag alttaki belli oluyor oyunlarda o kadar.

Geri
Yukarı