Çözüldü MSI laptop performans ayarları nelerdir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZenginMahmut

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Laptopumun oyunlarda gerekli FPS aldığını düşünmüyorum ve MSI Dragon Center'den yapılacak ayarlar veya başka MSI uygulamasından yapılacak ayarlar nelerdir? Model MSI GL65 9sc.

Çözüm
Maalesef bulamadım.

Attığınız ikinci fotoğrafta bulmuşsunuz hocam.
Aşağıdaki videoyu izleyerek daha iyi anlayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dragon Centerı silip daha güncel olan sürümünü indirebilirsiniz. @ZenginMahmut
Dragon Center üzerinden Extreme performance(nihai performans) ayarına alabilirsiniz veya customize seçeneğini seçerek güç planını, fan ayarlarını seçip overclock yapabilirsiniz.

2.png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    2,1 MB · Görüntüleme: 158
Maalesef bulamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dragon Centerı silip daha güncel olan sürümünü indirebilirsiniz. @ZenginMahmut

Son düzenleme:
Çözüm

Dragon Center'ı silip daha güncel olan sürümünü indirebilirsiniz. @ZenginMahmut

Teşekkür ederim öyle yaptım bende.

Merhabalar tekrardan rahatsız ediyorum MSI Dragon Center'de sadece 1 tane ayar var oda true color diye bir ayar sizinkinde veya başkasında daha fazla ayar var ama bende yok nasıl çözerim?

Ayarlar üzerinden MSI SDK ve Dragon Center silin ve yeniden başlatın. Yeniden başlattıktan sonra Dragon Center uygulamasını yeniden yükleyin. Yeniden yükledikten sonra uygulamayı internette bağlanmadan yönetici olarak çalıştırın ve programı kurun.

Geri
Yukarı