MSI Laptop Servis İçin Nereye gönderilir?

Tolga05

Decapat
Hepsiburada'dan MSI GE63 7RD aldım, 1 sene oldu ve termal macun değimişi ve genel temizlik için göndermek istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?
Hiçbir bilgim yok. Bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim.

Servispoint MSI, Zotac ve Sapphire markalarının Türkiye yetkili servisi konumunda. İstanbul'da isen Mecidiyeköy Gülbağ'da yerleri. Ben Anakartımı BIOS güncellemesi için götürdüm ve ertesi gün teslim aldım. Yalnız baya şikayet var internette, biraz şans işi yani.

Servispoint MSI, Zotac ve Sapphire markalarının Türkiye yetkili servisi konumunda. İstanbul'da isen Mecidiyeköy Gülbağ'da yerleri. Ben Anakartımı BIOS güncellemesi için götürdüm ve ertesi gün teslim aldım. Yalnız baya şikayet var internette, biraz şans işi yani.
İlk hepsiburda müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alacağım, ondan sonra servis pointe yönlendirmeyi düşünüyorum, gereken ilgiyi göstereceklerini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı