MSI laptop servis ücreti ne kadar?

Emir Gürler

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI laptopumun garantisi 5 ay önce bitti. Direkt servise göndertip temizlettireceğim. MSI'ın müşteri hizmetleri numarasını internette bulamadım. Bir de fan temizliği iç temizlik termal macun değişimine ortalama kaç TL alırlar? Şimdiden çok teşekkürler.

Arkadaşlar MSI laptopumun garantisi 5 ay önce bitti. Direkt servise göndertip temizlettireceğim. MSI'ın müşteri hizmetleri numarasını internette bulamadım. Bir de fan temizliği iç temizlik termal macun değişimine ortalama kaç TL alırlar? Şimdiden çok teşekkürler.
Termal macun ve fan temizliği MSI'da ücretsiz olarak yapılıyor diye biliyorum. Fakat siz yine de yarın MSI Müşteri Hizmetlerini arayın.

(0212) 222 00 85

Hatırladığım kadarıyla 250 TL + KDV. Yani, 275-300 TL civarında.

Servispoint iletişim: (0212) 288 42 30

Ürününüzü, MNG kargo aracılığıyla 137220174 cari kodu ile bize ücretsiz ulaştırabilirsiniz Cihazınızı taşıma esnasında herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Orijinal kutu ile yapacağınız paketleme en güvenli yoldur. Eğer varsa, faturanızın bir kopyasını cihaz içine koymanızı ve arıza ile ilgili bir not yazmanızı (eğer cihazınızda herhangi bir şifre varsa, bilgi güvenliği açısından şifrenizi kaldırmanızı öneririz.) rica ederiz. Lütfen iletişim bilgilerinizi de (Ad, Soyad, Adres, GSM Numarası ve Eposta adresi) cihazla birlikte gönderiniz. Ayrıca bilgi güvenliği açısından bilgilerinizi yedek almanız gerekmektedir. Servis süreçleri esnasında bilgileriniz kaybolabilir. Servise gelmiş olan her cihazın yedeğinin alınmış olması kullanıcı sorumluluğundadır. Serviste yapılan işlemler nedeniyle olası bilgi kayıpları için herhangi bir garanti vermemekteyiz.

Ortalama servis süremiz, yedek parça olması durumunda 5-7 gün arasındadır.

Not: Eğer cihazınızda kullanıcı hatasına bağlı bir arıza tespit edilirse veya cihazınızın garanti süresi sona ermişse, ücretli onarım yapılacaktır. Onarım öncesi gerekli incelemeler yapılarak Arıza tespiti yapılacak, onarım ücreti tarafınıza bildirilecek ve onayınız istenecektir. Ücreti onaylamamanız durumunda 150 TL + KDV (177 TL KDV dahil) arıza tespit ücretimiz bulunmaktadır. Bu ücreti yatırdıktan sonra cihazın gönderimi tarafınıza gerçekleştirilecektir. Ücreti onaylamanız durumunda herhangi bir arıza tespit ücreti talep edilmeyecektir.

çok sağol birşey soracaktım sadece temizleteceğim müşteriye bağlı sorun değip 500 kitlemezler dimi çünkü bende sıfır orijinal mx4 var ama işlemci vidaları anakarta monte diye açılmıyor o yüzden servise gönderiyorum

çok sağol birşey soracaktım sadece temizleteceğim müşteriye bağlı sorun değip 500 kitlemezler dimi çünkü bende sıfır orijinal mx4 var ama işlemci vidaları anakarta monte diye açılmıyor o yüzden servise gönderiyorum
Hocam garantisi bittiyse ve kendinize güveniyorsanız bir deneyin bence. Baktınız olmuyor ellemeyin.

3 gündür deniyorum işlemci vidası fena sıkışmış mecbur gönderteceğim
Anladım hocam. Bence de zorlamanın manası yok. 200 TL zaten büyük bir parayken, daha fazla ücret vermeyi kim ister öyle değil mi? En iyisini yaparsınız.

Servispoint ile konuş.
Cihazda herhangi bir sıkıntı varsa ve tamir ettirmiyorum dersen sen istemesen de 177 TL istiyorlarmış.

Geri
Yukarı