MSI Laptop Ürün Değişim Süreci

erkamacar

Kilopat
Daha fazla  
MSI laptoplarda ürün değişim süreci ne kadar sürüyor? Laptobumu servise verdim ve laptobun anakartının bozuk olduğu tamir edilmesi yerine değişim talebi oluşturmamı tavsiye etti yetkili servis. Laptop 1 günlüktü. Kendileri ürünüm hakkında MSI yurt dışı yetkilisine bir mail yoluyla değişim talebi gönderdiler. Oradan onay gelirse aldığım yere bu onayı gösterdiğimde mağazanın bana yenisini yollamalarının zorunluğu olduğu bilgisi aldım. Lakin kendilerinden bu sürecin ne kadar süreceği ile alakalı bir bilgi alamadım. Böyle bir durumla karşılaşan var mi? Ne kadar bir süreçte yeni cihazi aldınız? Bilgilendirebilir misiniz beni?

Son düzenleyen: Moderatör:
Servise gittiği ilk gün bak ilk gün yurtdışına onay mailini yolladılar. Kaç gün sürer dedim max 5 gün dediler sevindim. 19. iş gününün sonunda onaylandı yurtdışından sikayet etmediğim yerde kalmadı. Servis müdürüyle görüştüm MSI Türkiye ile görüştüm süreç değişmiyor ne kadar yalvarsan yakarsanda 1 ay süreyi gözden çıkar hocam.

Servise gittiği ilk gün bak ilk gün yurtdışına onay mailini yolladılar. Kaç gün sürer dedim max 5 gün dediler sevindim. 19. iş gününün sonunda onaylandı yurtdışından sikayet etmediğim yerde kalmadı. Servis müdürüyle görüştüm MSI Türkiye ile görüştüm süreç değişmiyor ne kadar yalvarsan yakarsanda 1 ay süreyi gözden çıkar hocam.
Anladım hocam. Peki forum kurallarına aykırı değilse hangi servise yolladınız sorabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı