MSI Laptop Uyku Modundan Çıkınca Görüntü Vermiyor

• Konuyu başlatan house
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 253

house

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim.

Sorum pek donanımsal bir soru olmayabilir bu yüzden başlığı yanlış yere açtıysam affola.

Bilgisayarımın kapağını kapattıktan sonra uyku moduna geçiyor (bazen geçmediği de oluyor) lakin bazı durumlarda, örnek vermek gerekirse birkaç saat sonra kapağı açtığımda bilgisayar uyku modundan uyanıyor ancak ekranın siyah kaldığı oluyor .

(Edit: Tuşlara bassam veyahut fareyi oynatsam bile görüntü gelmiyor. Özetle bilgisayarım uyanıyor ancak tuşlara basınca bile görüntü alamıyorum.)

Bu yüzden yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Bunu düzeltmek için nasıl bir ayarlama yapmam gerekiyor? Sürücüleri eksik yüklemiş olabilir miyim?

Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim.

Sorum pek donanımsal bir soru olmayabilir bu yüzden başlığı yanlış yere açtıysam affola.

Bilgisayarımın kapağını kapattıktan sonra uyku moduna geçiyor (bazen geçmediği de oluyor) lakin bazı durumlarda, örnek vermek gerekirse birkaç saat sonra kapağı açtığımda bilgisayar uyku modundan uyanıyor ancak ekranın siyah kaldığı oluyor.

Bu yüzden yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Bunu düzeltmek için nasıl bir ayarlama yapmam gerekiyor? Sürücüleri eksik yüklemiş olabilir miyim?

Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Hocam ekranı direk hızlı kapıyorsanız olabilir sürücüleri yeniden kurun güç ayarlarından gerekenleri yapın.

Hocam ekranı direk hızlı kapıyorsanız olabilir sürücüleri yeniden kurun güç ayarlarından gerekenleri yapın.
Aslında sorun uyanmasıyla ilgili hocam. Uyanıp çalışıyor ancak görüntü gelmiyor. Eklemeyi unuttum tuşlara bassam veyahut fareyle oynasam bile görüntü gelmiyor.

Geri
Yukarı