MSI laptopa Arduino takınca görüntü gitti

Zaaita

Hectopat
Arduino ile uğraşmayı çok severim. Çok sevdiğim UNO kartı kodu yazıp laptopuma taktığımda bir anda görüntü gitti, Arduino mevta zaten sonra laptopta görüntü geri geldi ama arada sırada kulaklık, USB bağlarken görüntü gidip geliyor. Bunun dışında sorunum yok, statik elektrik olabilir mi?

Sanki bir yerlerde kısa devre var gibi. Eğer anlıyorsanız portları ve (garantiniz devam etmiyorsa) anakartınızı incelemenizi öneririm. Garantiniz devam ediyorsa servise gitmenizi öneririm bilgisayarın başka parçaları olası bir kısa devre durumunda yanabilir.

Kendi soruma moderatörler tarafından ban yediğim için cevaplayamadım. Kusura bakmayın arkadaşlar virgülün kullanım alanlarından birisinin sıralı cümleleri ayırmak olduğunu bilmiyor galiba.😁

Arduino yandımı.
Arduino bir daha çalışmadı bir ışığı bile yanmadı anı olarak evin bir köşesinde duruyor arkadaş

Sanki bir yerlerde kısa devre var gibi. Eğer anlıyorsanız portları ve (garantiniz devam etmiyorsa) anakartınızı incelemenizi öneririm. Garantiniz devam ediyorsa servise gitmenizi öneririm bilgisayarın başka parçaları olası bir kısa devre durumunda yanabilir.
Ben de öyle düşündüm olayın üstünden 10 ay geçti aslında. Garanti devam ediyor ama içini açıp baktım bir sorun yoktu , MSI laptopun içini açıp ssd, hdd, ram falan değiştirmeye izin veriyor, ama işte ara sıra görüntünün gidip gelmesi kurt düşürmüyor değil içime.

Kendi soruma moderatörler tarafından ban yediğim için cevaplayamadım. Kusura bakmayın arkadaşlar virgülün kullanım alanlarından birisinin sıralı cümleleri ayırmak olduğunu bilmiyor galiba.😁

Arduino bir daha çalışmadı bir ışığı bile yanmadı anı olarak evin bir köşesinde duruyor arkadaş.

Ben de öyle düşündüm olayın üstünden 10 ay geçti aslında. Garanti devam ediyor ama içini açıp baktım bir sorun yoktu, MSI laptopun içini açıp SSD, HDD, RAM falan değiştirmeye izin veriyor, ama işte ara sıra görüntünün gidip gelmesi kurt düşürmüyor değil içime.

Garanti yollayın hocam bir aksilik çıkmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı