MSI laptoplarda Black Friday indirimi olur mu?

emielregis

Femtopat
Arkadaşlar kasım ayında yine black friday indirimleri olacak mı? Msi marka laptoplarda acaba indirim olur mu? Şu an laptop almayı düşünüyorum ama Msi laptoplar acayip pahalı o yüzden aklımda Monster var. Ama black fridayde 8000'e güzel bir Msi bulabilirsem alırım diye düşündüm. Bir yandan da aklımda kur var dolar kasıma kadar 8'e yaklaşırsa o zaman indirimi zaten hissetsem fiyat artışlarından. Sizce ne yapayım?

Dolar bu hızla giderse indirimli fiyatı şimdiki fiyatıyla aynı olur gibi. Paranızı dolara çevirirseniz dolar başı devlete 7.5 kuruş veriyorsunuz + makas farkı. Bozdururken de 2-3 kuruş daha ucuza bozduruyorsunuz. Yani dolar 7.60 olmazsa zarar edersiniz aklınızda bulunsun. :D

[/QUOTE]
Dolar bu hızla giderse indirimli fiyatı şimdiki fiyatıyla aynı olur gibi. Paranızı dolara çevirirseniz dolar başı devlete 7.5 kuruş veriyorsunuz + makas farkı. Bozdururken de 2-3 kuruş daha ucuza bozduruyorsunuz. Yani dolar 7.60 olmazsa zarar edersiniz aklınızda bulunsun. :D
Kumar oynayacağım resmen 😀 bizi bu duruma soktular resmen abi

Son düzenleme:
Dolar ne zaman düştü ki? 5 kuruş düşse 10-15 kuruş artıyor. Bekleyip göreceğiz benim de alacağım ürünler var, indirimi bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı