MSI Live Update 6 Güncellememe Sorunu

TunahanTasliTR

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Başlıktaki olay birkaç kez başıma geldi. Live Update 6 ile bilgisayarımı tarıyorum ve güncelleme buluyor. Bunların hepsini indiriyor sonra güncellemeye geçince takılıyor. Güncelleme kuruluyor diyo. 1 - 2 saat geçiyor, aynı yerde hiçbir belirti yok. Bu sefer kendim MSI sitesinden manuel olarak kuruyorum ve tarama yapıyorum güncellenmiş olarak gösteriyor. Asıl soru şu neden Live Update 6 neden güncellemiyor? Benim aklıma şu geliyor. Kendim, manuel olarak güncelleyecekken denetim masasından programı kaldır deyince arka planda çalışıyor diyor ve ben görev yöneticisinden kapatıyorum. Live Update 6 programı kaldırıp kurduğu için mi bu sorun oluyor?

@Ali Güngör
@Recep Baltaş
@Asım Demir
@Yusuf Ensar Ertan

Son düzenleyen: Moderatör:
Prensip olarak sürücü güncellemelerinden sonra sistemimi yeniden başlatırım. Teker teker güncellerim. Live Update'i kullanırken de her seferinde sadece bir sürücü seçiyorum ve otomatik güncelleme seçeneği işaretli oluyor. Bu şekilde deneyin ve sonucu bildirin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı