MSI M300 Shield kasaya sığacak kart önerisi

Matrixxx7

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İhracat departmanı
Evet MSI M300 Shield kasa kullanıyorum. Bu kasayı bilenler bilir dikey bir kasa ama çok çok daha ufak boyutları var. Şu an halihazırda MSI GTX 1650 Gaming X model ekran kartım ucu ucuna sığıyor. Ayrıca güç bağlantısı içinde dikey çevirici almıştım kasanın yan kapağı kapanması için. Şimdi bu kasa için ön tarafa 120 cm fan aldım fakat takamıyorum çünkü ekran kartı ile sığmıyor. Bu vesile ile elimdeki kartı satıp başka bir kart almak istiyorum. Alacağım kart 2.el de olur fark etmez. Kesinlikle daha kısa bir kart istiyorum tek fanlı ve fanı büyük olan kartlar önereceksiniz muhtemelen. Battlefield 1, CoD wwıı gibi oyunlar oynuyorum ve yüksek ayarlardan aşağıya düşmek istemem. Sistemimin geri kalan parçaları Ryzen 5 5500 işlemci, 16 GB DDR4 RAM ve MSI A320M-A Pro anakart. Ek güç bağlantısı istemezse süper olur. Bütçe maksimum 3000 TL.

IMG_0659.jpeg

IMG_0661.jpeg

Ayrıca alt tarafta fotoğrafta görüldüğü üzere PCI Express girişli bir Wi-Fi adaptör kullanıyorum. Performansından memnun değilim. Kablo ile bağlamak kesin çözüm oda biraz buna müsait değil ama bu duruma da bakacağım. Hani kısa kart mecburen biraz daha kalın olacak o açıdan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı