MSI MAG 100M vs Dark Guardian RGB

dAYI dAYIOĞLU

Centipat
Yakın zamanda arkadaşım PC topladı. Sadece kasa kaldı ve bu iki kasa arasında kaldı. Sizce hangisi daha mantıklı? Bugün onun doğum günü. Ona hediye olarak en iyi seçimi söylemek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda arkadaşım PC topladı. Sadece kasa kaldı ve bu iki kasa arasında kaldı. Sizce hangisi daha mantıklı? Bugün onun doğum günü. Ona hediye olarak en iyi seçimi söylemek istiyorum.
Güzel hediye düşünmen yeter. :) Şuan yanımda msı mag forge 100m var kullanıyorum. Gayet sağlam genellikle metal. Işıklandırması da gayet güzel. Sadece 1 eksisi var ya da şans diyelim bazılarında öndeki iki fan kısa devre yapıp çalışmayabiliyor bende olduğu gibi arkadaki fan çalışıyor. Allah`tan tomahawk max aldım iki fan çalışmamasına rağmen güzel soğutuyor. Tabi bu herkes de olcak diye bir şey yok. Ön fanların rgb si yanıyor kontrol de edebiliyorum anca şansıma kısa devre yaptı bi arkadaş da daha vardı konu açmıştı daha önceden.Teklonoji şans işi isterseniz deneyin.İkinci seçenek olarak da dark önermem malzeme kalitesinden dolayı. Şu kasa sessiz ve gayet iyi soğutmaya sahip bir kasa bir bakın derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı