Dark Guardian vs MSI MAG FORGE 100R

Makaleler
2
Yer
İzmir
Merhaba arkadaşlar. Bu kasalardan hangisi daha alınabilir? Hava akışı, kalite olarak hangisi daha iyi?

MAG 100R kesinlikle. Yakın zamanda satın aldım ve ışıkları olsun duruşu kalitesi hava akışı tek kelimeyle mükemmel.
Dark konusunda kullanan arkadaşlara sormak lazım.
Bana soracak olursan Dark kasaya 470 tl vermem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzlemeni tavsiye ederim.

MAG 100R kesinlikle. Yakın zamanda satın aldım ve ışıkları olsun duruşu kalitesi hava akışı tek kelimeyle mükemmel.
Bana soracak olursan Dark kasaya 470 TL vermem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İzlemeni tavsiye ederim.

Ben de 100R almayı düşünüyorum ama egzoz fanı RGB değil.

Bana soracak olursan Dark kasaya 470 tl vermem.

İzlemeni tavsiye ederim.
Ben de almayı düşünüyorum olumsuz bir durumu varsa belirtir misiniz?

Ben de almayı düşünüyorum olumsuz bir durumu varsa belirtir misiniz?

Tabi. Olumsuz yaşadığım tek sıkıntı öndeki rgb fanları bilgisayardan kontrol edemedim. Sanırım benimle alakalı bir durum. Onun dışında bir sorun yok.
MSI MAG FORCE sadece itopya da mı satılıyor? Açıkçası oradan almak istemiyorum son zamanlarda sorun yaşayanlar var ürün geç yollanıyor. Bir de acelem yok sizce fiyat biraz daha düşer mi?

3 günde elime ulaştı. 2-3 hafta önce aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı