Çözüldü MSI MAG 101 15.2"x3.2" anakartla uyumlu mudur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
800

YusufYldz

Picopat
Daha fazla  
Çözüm

Benim attığım da biraz küçük gelebilir. Full-Tower kasalar belki daha iyi olabilir.

Gibi.
2 CPU'yu ne yapıyorsun? Profesyonel misin? Sunucu sistemin mi var?

O kasayı bu tür bir sistem için önermezdim, zaten daha iyi alternatifleri de var.

Gibi.

Anakart modeli nedir? Form faktörünü biliyor musun?

2 CPU'yu ne yapıyorsun? Profesyonel misin? Sunucu sistemin mi var?

O kasayı bu tür bir sistem için önermezdim, zaten daha iyi alternatifleri de var.

Gibi.

Anakart modeli nedir? Form faktörünü biliyor musun?
Anakart modeli: X10DRG-Q | Motherboards | Products | Super Micro Computer, Inc.
Form faktörü: Proprietary.

Benim attığım da biraz küçük gelebilir. Full-Tower kasalar belki daha iyi olabilir.

Gibi.

Çözüm

Gibi.
Çok teşekkür ederim gerçekten peki Amazon üstünden bu fiyata yakın bir kasa bulabilir misiniz acaba, ben bulamadım çünkü. Şimdiden teşekkürler.

Çok teşekkür ederim gerçekten peki Amazon üstünden bu fiyata yakın bir kasa bulabilir misiniz acaba, ben bulamadım çünkü. Şimdiden teşekkürler.

Amazon'dan olmalı mı illaki?

Başka kasalar da bakıyorum, bütçe artışı lazım olabilir açıkçası en doğru kasa için.

Amazon'dan olmalı mı illaki?

Başka kasalar da bakıyorum, bütçe artışı lazım olabilir açıkçası en doğru kasa için.
İllaki değil ama kampanyam var olursa iyi olur yani. Bütçem maalesef 850 civarı ama siz yine de 850'den fazla olan kasaları da atabilirsiniz belki bütçemi artırabilirim.

İllaki değil ama kampanyam var olursa iyi olur yani. Bütçem maalesef 850 civarı ama siz yine de 850'den fazla olan kasaları da atabilirsiniz belki bütçemi artırabilirim.

Aramadayım hala için, Full-Tower kasalar bayağı pahalı olabiliyor. Veya büyük bir Mid-Tower bulmaya çalış. Lian Li Lancool 215 modeli gibi örneğin.

Yeni konular

Geri
Yukarı