MSI MAG 320r kasanın ARGB fan kurulumu nasıl yapılır?

umutross

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 7 7800x3d, gigabyte b650m ds3h, phantom spirit 120 se rgb, sapphire rx 6700xt pulse, gskill flare x5 2x16gb 5600mhz 30cl ram, corsair rme 750w 80plus gold, msi mag force 320R
Meslek
tercüman
MSI MAG 320r kasa aldım kontrolcüsü ile birlikte geliyor, fanların hepsini huba bağladım işlemci soğutucunun fanları da dahil hepsi aynı renkte çalışıyor. Kasa üstündeki butonla renkleri değişebiliyorum. Bu fanlar MSI Mystic Light'ı da destekliyor ama anakartım Gigabyte olduğu için onu kuramıyorum. Anakarttaki ARGB 3 pin çıkışına da bağlı diğer ARGB kontrolcü uygulamalarından da kontrol edemedim. Kafama takılan kısım hub SATA üzerindende güç alıyor sistem üzerinden kontrol edebilmek için SATA konektörü çıkarıp sadece anakartta bulunan 3 pin olanın mı takılı olması gerek? Fanlar kasayla beraber gelen çoklayıcı sayesinde 4'ü birden 4 pinlik System fan soketinden güç alıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kontrolcüyü Sync moduna almanız lazım, LED değiştirme butonuna 3 saniye basıp bırakın.
Bunu az önce kullanım kılavuzunu okurken görmüştüm teşekkür ederim eve geçtiğim zaman deneyeceğim

Geri
Yukarı