MSI MAG A600DN PSU Everest Crystal kasaya uyar mı?

BrightEyes

Kilopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar MSI A600DN 80+ PSU siparişi verdim bugün. Everest Crystal kasamdaki dahili PSU ile boyutları aynı ancak vida yerleri standart mıdır, uyumlu mudur? Benim kasanın PSU yuvası arka yukarıda, sorun yaşar mıyım montajda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı aşağıdan çok vida yerlerini merak ediyorum

Dosya Ekleri

• IMG_20230103_002720.jpg
    IMG_20230103_002720.jpg
    162,5 KB · Görüntüleme: 21
Fan aşağı bakacak şekilde monte edilecek, başka bir olay yok hocam bu kadar. Vida yerleri 30 senedir standart. MAG 550BN modelini kendim kullanıyorum.

Memnunum ama yakın fiyatlı diğer modelleri de incelemenizi tavsiye ederim. Akakçe'de çok satanların başında cooler master v650 diye bir model var 1299TL'ye. Gold sertifikalı ve modüler yalnız yorumlarda güç kablosu yurtdışı uyumlu demişler. FSP'nin 700W'lık bronze sertifikalı bir modeli daha var. Seçim sizin. Ben çok anlamam ama memnunum

Memnunum ama yakın fiyatlı diğer modelleri de incelemenizi tavsiye ederim. Akakçe'de çok satanların başında cooler master v650 diye bir model var 1299TL'ye. Gold sertifikalı ve modüler yalnız yorumlarda güç kablosu yurtdışı uyumlu demişler. FSP'nin 700W'lık bronze sertifikalı bir modeli daha var. Seçim sizin. Ben çok anlamam ama memnunum
Ben o cooler master psuyu aldım ama sfx modeldi o yani küçük kasalar için geri iade ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı