MSI MAG A650bn vs A600dn

Teşekkür ediyorum.

@Toprakege A600Dn'nin iç yapısında kullanılan elektronik elemanlar, A650Bn'ye göre daha düşük seviyede. Ayrıca, DC tarafta grup regülasyonu kullanıyor ki bunu 12v kanalındaki kayba bakınca da anlayabilirsiniz. A650bn ise DC-DC çevirici kullanıyor. Bu da voltaj regülasyonu açısından artı bir değer.

Eğer A600dn sisteminize yetiyorsa, A550bn de bakabilirsiniz ki o da yeterli olur.

Ekran kartınızı ve tam bütçenizi belirtirseniz ve Vatan'dan alma zorunluluğunuz yoksa belki daha iyi bir model de önerilebilir.

Önerilerinize açigim vatandan alma zorunlulugum yok fiyat olarak 1500 fazla gecmek istemiyorum.

Teşekkür ediyorum.

Önerilerinize açigim vatandan alma zorunlulugum yok fiyat olarak 1500 fazla gecmek istemiyorum.

@Andar Han.

Son düzenleme:
Teşekkür ediyorum.

@Andar Han.

Aktif olarak MSI MAG A650bn kullanıyorum. Ses ve performans olarak gayet güzel. Başta bende B600dn alacaktım aralarında verimlilik ve watt farkı var sadece o da çok değil B600dn alabilirsiniz. Ama mümkünse B650bn alın. Ben vatan da mobil indirime girince almıştım 1200e. Vatanın mobil uygulamasını indrip bir bakın derim PSU'larda indirim olabilir. Sadece mobil uygulamada gözüken indirimler oluyor bazen.

A-dn ile a-bn arasındaki fark bu kadar basit değil. Yapı ve performans olarak bariz farklar mevcut.

Evet aralarında koruma farkları falan var ama fark o kadar fazla değil. Genel olarak kullanım sırasında pek farkı olmicaktır. Aralarındaki fark genelde kağıt üstünde kalıyor. Eğer bütçesi yetmiyorsa dn de alınabilir. Zaten belirttiğim gibi mümkünse benim de aldığın gibi B650BN almasını söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı