MSI MAG A750 GL 3.950 TL'ye alınır mı?

MSI nasıl bilmiyorum vallahi @Oreki hocam tavsiye etmiyor herhalde. Sen neden 850W bakıyorsun ki ekran kartı ne.
Ben ekran kartı hariç komple AM5 R7 7700 lü bileşenler aldım. Ekran kartı almayı düşünmüyorum şu an kullandığım kasada 2070 SUPER var ama yeni PSU almazsam da şimdiki kasamda 600W 80+bronze Aerocool KCas var onu aktarsam diğer kasa PSU suz kalacak. Ekran kartını 50 serisini de beklesem ya da iyi bir fırsat 2. el falan yakalayıp önümüzdeki yaza kart alsam ATX 3.0 lazım olacak. Yatırımlık düşünüyorum yani. 2-3 hafta önce MSI A850G 4200 liraydı 600TL de geri ödemesi vardı. İyidir kötüdür 3600 TL ye 850W gold ATX psu alabiliyorduk yani. Kart bana yetersiz gelmiyor 1080p de o yüzden şu an almayı düşünmüyorum. Zaten 2. eli de çok para etmiyor. 600$ a 4070 alabilirim aslında Ekim ayında kardeşim USA gidiyor 1 aylığına bakalım.

Son düzenleme:
Bu liste doğru mudur?
Çoğunlukla doğru ancak PSU seçerken bu tip tier listlere detaysızlıklarından ötürü bakmamayı tercih ediyoruz.

A-GL serisinden doğru düzgün bir incelemeye ulaşamadım, C750 Gold zaten kalitesini bildiğimiz bir ürün. Bütçede başka kıyaslamaya değer bir ürün yoksa C750 alıp geçebilirsiniz.

Çoğunlukla doğru ancak PSU seçerken bu tip tier listlere detaysızlıklarından ötürü bakmamayı tercih ediyoruz.

A-GL serisinden doğru düzgün bir incelemeye ulaşamadım, C750 Gold zaten kalitesini bildiğimiz bir ürün. Bütçede başka kıyaslamaya değer bir ürün yoksa C750 alıp geçebilirsiniz.
hocam ben msi i aldım ama daha kargoya verilmedi iptal edeyim mi?
atx 3.0 ve pcıe 5 var ekran kartı rx7800xt var.
msi daha mı kötüdür nzxt den iptal etmeye değer mi

Kral yarını bekleyeydin ya incehesapta MSI psu çok fazla var ve indirime girme olasılığı yüksek. Kaça aldın? 300 TL geri ödemesi var tabi öderlerse açıyosun bileti öyle bekliyosun işlem görecek diye verecekler mi meçhul.

Kral yarını bekleyeydin ya İncehesap'ta MSI PSU çok fazla var ve indirime girme olasılığı yüksek. Kaça aldın? 300 TL geri ödemesi var tabii öderlerse açıyosun bileti öyle bekliyosun işlem görecek diye verecekler mi meçhul.

İptal edebilirim de MSI A750GL mi iyi C750 mi onu bilemedim ya
3600'e aldım 300 geri verecek 3.300'e geliyor.

İptal edebilirim de MSI A750GL mi iyi C750 mi onu bilemedim ya
3600'e aldım 300 geri verecek 3.300'e geliyor.
Uzun yıllar 7800XT kullanacaksan yani ATX 3.0 PSU ihtiyacın yoksa galiba gerek yok gibi bunu biliyorsun zaten. NZXT muhtemelen daha iyidir. Sorun çıkacağını sanmıyorum kalsın bence belki 2025 te RTX 50 serisine geçersin bunu satıp. Yada memnun kalmazsın karttan 4080 alırsın 2. el vs.

Hocam ben MSI'i aldım ama daha kargoya verilmedi iptal edeyim mi?
ATX 3.0 ve PCI-e 5 var ekran kartı RX 7800 XT var.
MSI daha mı kötüdür NZXT'den iptal etmeye değer mi?
RX 7800 XT için PCIE5 bağlantısına ihtiyaç yok, kalite kıyaslaması konusunda inceleme olmadığı için bunun yargısına varamayız. Kararı size bırakıyorum açıkçası, iptal edip C750 almanızda bir sorun yok; iade etmeyip kullanırsanız da A-GL için yüzeysel de olsa bir kullanıcı deneyimimiz olur.

RX 7800 XT için PCI-E5 bağlantısına ihtiyaç yok, kalite kıyaslaması konusunda inceleme olmadığı için bunun yargısına varamayız. Kararı size bırakıyorum açıkçası, iptal edip C750 almanızda bir sorun yok; iade etmeyip kullanırsanız da a-GL için yüzeysel de olsa bir kullanıcı deneyimimiz olur.

Vallahi hocam PSU seçerken ekran kartından daha fazla zorlandım saçma sapan içime sinmiyor bu akşamı bekliyeceğim iyi bir PSU indirime girerse alıp iptal edeceğim. Eğer girmezse MSI'i kullanırım. Herhalde pişman etmez. Bileşenleri falan kalitelidir herhalde.

@Sir Benjamin hocam şu iki incelemeye bakabilir misiniz?

RX 7800 XT için PCIE5 bağlantısına ihtiyaç yok, kalite kıyaslaması konusunda inceleme olmadığı için bunun yargısına varamayız. Kararı size bırakıyorum açıkçası, iptal edip C750 almanızda bir sorun yok; iade etmeyip kullanırsanız da A-GL için yüzeysel de olsa bir kullanıcı deneyimimiz olur.

hocam şunları inceleyebilir misin rica etsem

Son düzenleme:
Vallahi hocam PSU seçerken ekran kartından daha fazla zorlandım saçma sapan içime sinmiyor bu akşamı bekliyeceğim iyi bir PSU indirime girerse alıp iptal edeceğim. Eğer girmezse MSI'i kullanırım. Herhalde pişman etmez. Bileşenleri falan kalitelidir herhalde.

@Sir Benjamin hocam şu iki incelemeye bakabilir misiniz?

Hocam şunları inceleyebilir misin rica etsem

Merhaba konuyu tekrardan canlandırıyorum PSU'yu aldınız mı? Ben de RX 7800 XT ve R5 7600 aldım MSI PSU'yu almayı düşünüyorum ama tam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı