MSI MAG A750GL alınır mı?

auzunel

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, A750GL şu an için uygun fiyata denk geliyor ama kalitesi konusunda biraz şüphelerim var. Yabancı yorumlarda fazlaca bir süre sonra bozuldu ya da fan sesi sorunları yazılmış.

Alternatif olarak uygun fiyatlı FSP GSM Lite Pro 650W modelini buldum ancak onunda Rusça dışında incelemesi yok.

Sistemim 12400F+4060 Ti. 600-650W aralığı çok yeterli gibi ama tabii anlık fiyat sebebiyle A750GL cazip geliyor. Modüler-yarı modüler olan başka bir PSU tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
A750GL'nin fiyatı gayet iyi şu an, alınabilir. Detaylı incelemesi de mevcut.

FSP GSM Lite Pro

Giriş mid-tier modellerden. Detaylı incelemesi mevcut değil ama aldığınızda üzmez, direkt alın diyemem zaten şu an.

4060 Ti'ın hangi modeli bu arada? 12VHPWR ile bağlanmıyorsa A750GL almasanız da olur.

Zotac 4060ti 8gb twin hocam. A750GL'yi tek tercih sebebim fiyat/performansı olacak, yoksa anlık sistem için overkill. Fan çok korkutuyor ama işte.

A750GL alternatifi pek bulamadım bu fiyatlarda. Birde Aerocool integrator 750 var gen5 olması lazım, atx 3 destekli vs. Ama eski sürümleri için pek hoş şeyler yazmamışlar, yenisi için inceleme yok. Model şu;

Aerocool Integrator 750W 80+ GOLD ATX 3.0 & PCIe 5.0 12VHPWR Güç Kaynağı (AE-INTG-750) | Teknobiyotik

Sizin fikir verebileceğiniz bir alternatif var mı acaba? Yoksa A750GL en cazip seçenek sanırım.

Zotac 4060ti 8gb twin hocam. A750GL'yi tek tercih sebebim fiyat/performansı olacak, yoksa anlık sistem için overkill. Fan çok korkutuyor ama işte.

A750GL alternatifi pek bulamadım bu fiyatlarda. Birde Aerocool integrator 750 var gen5 olması lazım, atx 3 destekli vs. Ama eski sürümleri için pek hoş şeyler yazmamışlar, yenisi için inceleme yok. Model şu;

Aerocool Integrator 750W 80+ GOLD ATX 3.0 & PCIe 5.0 12VHPWR Güç Kaynağı (AE-INTG-750) | Teknobiyotik

Sizin fikir verebileceğiniz bir alternatif var mı acaba? Yoksa A750GL en cazip seçenek sanırım.

4060 Ti Twin 12VHPWR ile bağlanmıyormuş.

PCI-e 5.0 bir ünite almanız şart değil. Eğer olsaydı evet A750 GL alınırdı.

Yani o sistem için bütçeyi hiç zorlamadan şu ideal olur:

Sağolun hocam, kyber ve pylon modellerini kasa bundle'lı olarak görmüştüm, ancak modüler olmadığı için tercih etmek istemedim pek. Bütçe olarak çok zorlayacak bir fark değil, şu an ki kampanyalarla.

FSP gsm lite pro 650w olan, pylondan daha iyi diye tahmin ediyorum, onu tercih edeceğim sanırım.

Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı