MSI MAG A850GL PCI-E5 850W Power Supply alınır mı?

7-8 adet Lian Li SL120 fan almayı düşünüyorum.
Sanırım DeepCool LE720,yi Push-Pull olarak kullanacaksnız?
yok hocam, GT502 kasaya bildiğim kadarıyla 12-13 tane fan takılıyor. o yüzden soğutmaya da faydası olur diye yuvalar boş kalmasın diye düşündüm
hocam 1300w aşırı değil mi

yok hocam, GT502 kasaya bildiğim kadarıyla 12-13 tane fan takılıyor. o yüzden soğutmaya da faydası olur diye yuvalar boş kalmasın diye düşündüm

hocam 1300w aşırı değil mi
Tam 13 Adet 120Mm Fan takabilirsiniz.
13.JPG

hocam sıvı soğutucuyu push-pull olarak mı kullanacaksınız demiştiniz. o ne demek oluyor üstüne 3 tane altına 3 tane fan takmak mı?
İttir ve Çek anlamına geliyor, sıvı soğutma radyatöründe alttaki üç fan havayı ittirirken üstteki üç fan çekme görevini yapar, esas amaç soğutma için hem daha fazla hava akış gücü sağlamak ve bunu yaparkende daha düşük fan devri sayesinde daha sessiz ve güçlü soğutma yapmaktır

Kasanız bunu destekliyorsa tavsiye ederim.

İttir ve Çek anlamına geliyor, sıvı soğutma radyatöründe alttaki üç fan havayı ittirirken üstteki üç fan çekme görevini yapar, esas amaç soğutma için hem daha fazla hava akış gücü sağlamak ve bunu yaparkende daha düşük fan devri sayesinde daha sessiz ve güçlü soğutma yapmaktır

Kasanız bunu destekliyorsa tavsiye ederim.
anladım hocam mantıklıymış. destekleyip desteklemediğini bilmiyorum ama umarım destekliyordur güzel olur.

anladım hocam mantıklıymış. destekleyip desteklemediğini bilmiyorum ama umarım destekliyordur güzel olur.
Bu arada, bu fanlar kasanıza çok yakışır.🙂
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam gerçekten çok güzel fanlarmış. Türkiye’de satışı var mı bilmiyorum ama varsa da baya pahalıdır diye düşünüyorum :)
Bu arada, bu fanlar kasanıza çok yakışır.🙂
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam gerçekten çok güzel fanlarmış. Türkiye’de satışı var mı bilmiyorum ama varsa da baya pahalıdır diye düşünüyorum :)
Normalde satılıyor ancak kafa karıştıran detaylar var, örneğin şurada üçlü set halinde ki zaten kutuda üç adet olması ve aparatının olması gerekiyor.

yuvarlak hesap ile 9650 TL.

Ancak aynı üçlü fan şurada 7000 TL

Acaba tekli olarak kendileri üçlü set mi yaparak satıyorlar yoksa orijinal kutulu üçlü set mi orasını bilemiyorum?

Netice olarak, evet pahalı fanlar.😉

Yeni konular

Geri
Yukarı