MSI MAG B550 GAMING BIOS güncellemesi sonrası ekrana görüntü gelmiyor

batuhnkr

Hectopat
Daha fazla  
MSI MAG B550 GAMING Plus anakart Dragon Master üzerinden BIOS güncellemesi yaptıktan sonra ekrana görüntü gelmiyor. CPU ışığı yanıyor işlemcim Ryzen 5 3600XT.

BIOS pilini çıkarttım 2 saat bekledim olmadı.

USB'ye Recep baltaş'ın yaptıgı gibi flash button tuşu ile denedim olmadı, araştırmalarıma göre işlemciyi söküp tekrar flah button yapmalıyım gibi tahmin ediyorum. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

3739472827 tane konuda yazıldı. Dragon Center üzerinden BIOS güncellemesi yapmayın, sonrasında sıkıntı oluyor diye. Hem bu forumda hem de Reddit'de. Klasik yöntemle veya flash button ile yapmalıydınız. Garantisi devam ediyorsa garantiye gönderebilirsiniz.

Düzeldikten sonrası içinse size tavsiyem Dragon Center'ı tamamen kaldırın ve kullanmayın. Bug dolu zarardan başka bir şeye yaramayan bir program. Ne için kullanıyorsunuz ki zaten? Mystic Light içinse ayrı bir şekilde indirmek mümkün.

3739472827 tane konuda yazıldı. Dragon Center üzerinden BIOS güncellemesi yapmayın, sonrasında sıkıntı oluyor diye. Hem bu forumda hem de Reddit'de. Klasik yöntemle veya flash button ile yapmalıydınız. Garantisi devam ediyorsa garantiye gönderebilirsiniz.

Düzeldikten sonrası içinse size tavsiyem Dragon Center'ı tamamen kaldırın ve kullanmayın. Bug dolu zarardan başka bir şeye yaramayan bir program. Ne için kullanıyorsunuz ki zaten? Mystic Light içinse ayrı bir şekilde indirmek mümkün.
Yardımınız için teşekkür ederim öğrenmiş oldum bana ders oldu. Şuan sistemi açabildim önüme bi ekran geldi burda bi şey yapmadım hangisi ile devam etmeliyim?

Teşekkür ederim hocam. Mystic Light için kullanıyordum aynen öyle başka seçenek oldugunu bilsem indirmezdim, sizin bildiginiz program var mı acaba?

Dosya Ekleri

• 761EB5AF-091E-46F5-A7BA-0C5CF58F02A2.jpeg
    761EB5AF-091E-46F5-A7BA-0C5CF58F02A2.jpeg
    98,3 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Geri
Yukarı