MSI MAG B550 Tomahawk AMD AM4 DDR4 ATX anakart nasıldır?

Bütçe
1750 ile 2000 TL arası.

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba. Başlıkta yazan anakartı almayı düşünüyorum, şu anda AMD Ryzen 5 3600 işlemci 24 GB DDR4 RAM 3000 MHz kullanıyorum ekran kartım 1660 6 GB 0C model anakartım ASRock A320M-HDR. 0 modeli anakartı değiştireceğim. Ayrıyeten bir de kasa önerisi yaparsanız sevinirim mininum bütçem 1750 ile 2000 TL arası.

Tomahawk serisi VRM olarak da iyidir. Bence kesinlikle alınır. Kasa içinse arkadaşlar baksınlar.

Merhaba evet. Elimde Aero Cool'un bir kasası var temperli bir de ASRock A320M -HDVR4.0 anakartım var 2'sini satıp bütçenin üstüne ekleyeceğim.
B550 Tomahawk senaryosu için:

MSI MAG FORGE 100R ARGB
Raijintek PONOS MS

B550-A Pro senaryosu için:

Aerocool Airhawk Duo Cam
Silverstone Fara R1 PRO

Son düzenleme:
B550 Tomahawk senaryosu için:

MSI MAG FORGE 100R ARGB
Raijintek PONOS MS

B550-A Pro senaryosu için:

Aerocool Airhawk Duo Cam
Silverstone Fara R1 PRO

500 TL şu anlık hemen alabileceğim bir kasa önerebilir misiniz? Fan bakımından iyi olursa sevinirim.

500 TL şu anlık hemen alabileceğim bir kasa önerebilir misiniz? Fan bakımından iyi olursa sevinirim.
Raijintek PONOS MS alınabilir. Bu bütçe içerisinde aşırı kaliteli fanlara sahip kasa bulmak kolay bir şey değil. Bir de buna ek MSI MAG FORGE 100M alabilirsiniz ama RGB fanlar olduğunu bilin.

Raijintek PONOS MS alınabilir. Bu bütçe içerisinde aşırı kaliteli fanlara sahip kasa bulmak kolay bir şey değil. Bir de buna ek MSI MAG Forge 100M alabilirsiniz ama RGB fanlar olduğunu bilin.

Teşekkür ederim Kasaya baktırdım Anakartı destekliyormuş sığma noktasında sadece anakart kaldı şimdi bu anakartı kesinlikle almalı mıyım? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı