MSI Mag B550 Tomahawk ARGB kontrol edemiyorum

FreiSeele

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba millet, yeni sistem topladım ve ARGB'leri kontrol edemiyorum. Tüm fanların ışıkları yanıyor ve çalışıyor fakat ne kasa üzerindeki Mystic Light tuşundan ne de program üzerinden renklerini değiştiremiyorum. MSI Dragon Center sadece anakartımı görüyor, ne sıvı soğutma ne de kasa fanlarını kontrol edemiyorum JRGB slotuna bağlı olmalarına rağmen. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kasa: MSI gungnir 110M.
Anakart: MSI Mag B550 Tomahawk.
Sıvı soğutma: MSI Mag coreliquid 360R.

Son düzenleyen: Moderatör:
Program üzerinden değişmiyor, MPG gungnır 110M modelindeki fanlar yazılım ile kontrol edilemiyor, videoda gösterilen model MPG gungnır 110R olabilir, r olan modeldeki fanlar ARGB olduğu için yazılım ile kontrol edilebiliyor.

Ama öyle olsa bile neden bu modele Mystic Light tuşu koysunlar ki kasanın önüne çok mantıksız değil mi?

Yani çok saçma ya neden işlevsiz bir tuş koysunlar ki, bu modelde ML tuşu yok yerine başka bir tuş koymuşlar desem öyle bir şey de değil aynı tuşun altında LED yazıyor yani, işlevsiz bir tuş koymazlar ki o fanların rengi değişmiyor anladım fakat Dragon Center'dan yaptığım diğer fan ve parçalardaki renk değişme olayını niye o tuş üzerinden yapamıyorum bu çok manasız.

Yani çok saçma ya neden işlevsiz bir tuş koysunlar ki, bu modelde ML tuşu yok yerine başka bir tuş koymuşlar desem öyle bir şey de değil aynı tuşun altında LED yazıyor yani, işlevsiz bir tuş koymazlar ki o fanların rengi değişmiyor anladım fakat Dragon Center'dan yaptığım diğer fan ve parçalardaki renk değişme olayını niye o tuş üzerinden yapamıyorum bu çok manasız.
Öyle yapmışlar ağam, yapacak bir şey yok :(.

Yeni konular

Geri
Yukarı