MSI MAG B760 Tomahawk Wi-Fi vs ASUS TUF Gaming B760 Plus

MSI bir tık daha iyi de alacağınız fiyat nedir? Bende 2000TL fiyat farkı görünüyor ve sizde bu fark ile alacaksanız değmez. ASUS olan daha mantıklı yani. Hatta MSI yerine bu daha alınabilir.

MSI bir tık daha iyi de alacağınız fiyat nedir? Bende 2000TL fiyat farkı görünüyor ve sizde bu fark ile alacaksanız değmez. ASUS olan daha mantıklı yani.
ben almanyadan alacağım için 10 euro fark var yani 300tl 300tl de günümüzde önemli bir fark değil yani aynı fiyat gibi düşünebilirsiniz

Ben Almanya'dan alacağım için 10 euro fark var yani 300TL 300TL de günümüzde önemli bir fark değil yani aynı fiyat gibi düşünebilirsiniz

Nereden alacaksınız, fiyat farkından ziyade diğer kartlarla karşılaştırsam fiyatı daha mantıklı olur. Belki ikisi de fiyatını hak etmiyordur. İlla ikisinden biri olacaksa MSI olanı alın o zaman. 300 liraya Wi-Fi kartı bile alamazsınız o kalitede.

Nereden alacaksınız, fiyat farkından ziyade diğer kartlarla karşılaştırsam fiyatı daha mantıklı olur. Belki ikisi de fiyatını hak etmiyordur. İlla ikisinden biri olacaksa MSI olanı alın o zaman. 300 liraya Wi-Fi kartı bile alamazsınız o kalitede.
hocam 175 euro civarı bütçem var bu ikisi dışında daha iyi bir şey bulamadım açıkçası ama sizin de karşılaştırmanızı beklerim şimdiden teşekkürler

MediaMarkt'tan alacaksanız MSI olan en mantıklısı. Başka sitelerden alma şansınız var mı? Varsa hangi sitelerden alabiliyorsunuz? Almanya'da genel olarak hangi sitelereden alışveriş ypılıyor bilmiyorum.

MediaMarkt'tan alacaksanız MSI olan en mantıklısı. Başka sitelerden alma şansınız var mı? Varsa hangi sitelerden alabiliyorsunuz? Almanya'da genel olarak hangi sitelereden alışveriş ypılıyor bilmiyorum.
amazon,mediamarkt ve saturn kullanabilirm bu üç site dışında çok güvenmiyorum açıkçası

Yeni konular

Geri
Yukarı