MSI MAG CoreLiquid 360R 360 mm Sıvı Soğutucu Intel 1700 soketle uyumlu mu?

karqa

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bilgisayarımı yeniliyorum ve parçaları tek seferde alamadım. 1 ay kadar önce çok iyi bir kampanya yakalayınca MSI MAG CoreLiquid 360R aldım fakat sonradan fark ettim ki Intel 1700 soket uyumu olan V2 modeliymiş. İade zamanı da geçti. Bunu harici alınacak bir aparatla falan 1700 sokette kullanmam mümkün mü acaba? Bu işlerde çok bilgisizim. İnternette araştırdım ama bir sonuç alamadım. Lütfen yardım edebilir misiniz bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildigim kadariyla bu sogutucunun geri cagirilmasi mevcut kronik bir arizadan dolayi o sebepten dolayi servis ile iletisime gecerseniz V2 modeli ile degisim saglanabilir.

Uyumunu bilmiyorum ama MSI o modeli geri toplatıyor diye biliyorum. Aldığınız yere veya teknik servise gönderdiğinizde size V2 gönderilmesi gerekiyor. Bunu bir araştırın.

İadeye falan gerek yok, MSI geri toplatmaya çağırıyor o soğutucu serisini. Ücretsiz şekilde V2'si ile değişim yapıyorlar.

Hızlı yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Haklısınız şimdi baktım yurtdışında toplanıyormuş fakat ben Hepsiburada'dan aldım telefon ettiğimde yardımcı olmuyorlar. Bizde böyle bir bilgi yok diyorlar. Mesai saati dışında olduğu için yarın MSI Türkiye'yi arayacağım ama bence onlarda yardımcı olmayacak. Zaten olacak olsalar bu ürünün satışına devam etmezlerdi sanırım.

Hızlı yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Haklısınız şimdi baktım yurtdışında toplanıyormuş fakat ben Hepsiburada'dan aldım telefon ettiğimde yardımcı olmuyorlar. Bizde böyle bir bilgi yok diyorlar. Mesai saati dışında olduğu için yarın MSI Türkiye'yi arayacağım ama bence onlarda yardımcı olmayacak. Zaten olacak olsalar bu ürünün satışına devam etmezlerdi sanırım.

Burada muhattabınız zaten HepsiBurada olmamalı, bizde böyle bir bilgi yok demeleri de komikmiş.

Geri
Yukarı