MSI Mag Force 100M için fan önerisi

Loxhel

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar mehabalar,

Ben MSI Mag Force 100M kasa aldım. Şimdi bu kasamın üstüne 2 tane daha fan almak istiyorum. Ama ne alacağım ve nasıl bağlantı yapacağım hakkında bir fikrim yok.
Galiba fan çoklayıcı gerekiyormuş ama bağlantısı nasıl olucak bilmiyorum. kasanın arkasında mevcut 3 fanı takmak için küçük bir devre var.
Kafam karıştı biraz bana link atabilir misiniz? Fan ve çoklayıcısı için. Ayrıca nasıl bağlamam gerektiğini öğretirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

Bilgisayar Özelliklerim;
-Anakart: Asus TUF Gaming B550M Plus Wifi
-İşlemci: Ryzen 7 5800X
-Ekran Kartı; Nvidia GeForce RTX 3060 12GB
-HDD: Seagate Baraccuda 2TB
-Kasa: MSI Mag Force 100M

Edit: Ayrıca arkadaşlar bu PSU'dan gelen kabloların hangisini işlemci beslemesine hangisini ekran kartı beslemesine takacağım?

Bunu tavsiye ederim hem kaliteli hem uygun fiyatlı ve oldukça sessiz. Yanında kendi kontrolcüsü ile geliyor usb girişine takıp programını yükleyip renklerini ayarlayabiliyorsunuz.
kasa bağlantısını nasıl yapıcam peki?
Bilgin yok mu?

Son düzenleme:

Bilgin yok mu?
Yanında gelen vidalarla fanların logoları aşağıya bakacak şekilde montajlayacaksın. Fan vida delikleri mevcut zaten kasada. Fanların elektriğini anakarttaki fan girişlerine takarak vereceksin. Rgb bağlantı kablosunu da önce yanında gelen kontrolcüye bağlayacaksın daha sonra kontrolcüyü anakartın usb girişine takacaksın. Daha sonra icue yazılımını indirerek fanların ışıklarını kontrol edebilirsiniz.

Geri
Yukarı