MSI Mag Forge 100M için fan çoklayıcı önerisi

Bütçe açısından sıkıntınız yok ise Arctic'in fan hub'unu alabilirsiniz, bütçe sıkıntınız varsa ki ucuza kaçmanızı tavsiye etmem arkadaşın attığı çoklayıcı kablo satıcı Teknobiyotik olarak amazondada satışı mevcut oradan alabilirsiniz.
Arctic Fan Hub 10 Portlu PWM SATA Güç Destekli (ACFAN00175A)
Akasa AK CBFA03 45 Flexa P5 5 Çıkışlı, Özel Kılıflı PWM Çoklayıcı Kablo

Aynı kasada Akasa Flexa P5 kullanıyorum ve memnunum. Düşük bütçede kesinlikle tercih edilebilir.

Bütçe açısından sıkıntınız yok ise Arctic'in fan hub'unu alabilirsiniz, bütçe sıkıntınız varsa ki ucuza kaçmanızı tavsiye etmem arkadaşın attığı çoklayıcı kablo satıcı Teknobiyotik olarak amazondada satışı mevcut oradan alabilirsiniz.
Arctic Fan Hub 10 Portlu PWM SATA Güç Destekli (ACFAN00175A)
Akasa AK CBFA03 45 Flexa P5 5 Çıkışlı, Özel Kılıflı PWM Çoklayıcı Kablo
Bütçem 100 TL civarı. Arctic olanı daha derli toplu fakat Akasa Flexa P5 de sanırım işimi görecek kadar kaliteli.
Aynı kasada Akasa Flexa P5 kullanıyorum ve memnunum. Düşük bütçede kesinlikle tercih edilebilir.
Teşekkürler.

Bende 8 port olan var. Avantajı; yüksek, düşük ve kapalı olarak devir ayarı var. Dezavantajı da kasa içine koyarsan kapağı sök tak yapacaksın ya da fan kablolarını kasa dışına çıkartıp kullanacaksın.
Teşekkürler hocam, Alfais 4337 10 Port Fan Çoklayıcı Y PWM Splitter 4 pin 12v Switch Power Güç IDE Çoğaltıcı Molex Kanal Kasa : Amazon.com.tr: Bilgisayar buradaki ürüne ne dersiniz?

Birde bu var:

Anakarttan kontrol edersin bunlarla ama fazla harcamaya gerek yok bence. Anahtarlı olan 27 liraymış. Aralıkta 49 liraya almıştım. Hem istediğinde fanları tamamen durdurabiliyorsun da. İstersen anahtarlıyı al dene, beğenmezsen iade yapar anahtarsız olanı alırsın.

Geri
Yukarı