MSI MAG Forge 100M vs 100R

Bütçe
1000

Makavelix

Decapat
Daha fazla  
Son 2 bileşen kasa ve işlemci fanı kaldı.

Hava sirkülasyonu konusunda çok fazla gömdükleri için şu (Bkz. Corsair Cc-9011151-eu Carbide Spec 05 Siyah Bilgisayar Kasası - Vs550 80+ 550w Güç Kaynağı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL) modelden vazgeçtim.

Birazdaha araştırınca MSI MAG Forge'ları buldum 100M ve 100R asasında sadece fan RGB farkı var anladığım kadarı ile kullanan ve tavsiye eden var mı öğrenmek istedim.
Farklı kasa önerilerinede açığım

MSI MAG Forge 100M: MSI Mag Forge 100m Temperli Cam Mid Tower Atx Bilgisayar Kasası Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
MSI MAG Forge 100R: MSI Mag Forge 100r Temperli Cam Mid Tower Atx Bilgisayar Kasası Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Hocam tam olarak ne farkı var bunların çok anladığım bir konu değil.

Tüm sistem MSI hocam komboyu bozmak istemiyorum açıkçası ilk kez duydum bu markayı da Uber bir fark yoksa son parçayı da MSI tamamlamak istiyorum.
Anakartım MSI Z170 eğer ikisinden birini alırsam yetersiz fan girişinden dolayı fan çoklayıcı vb bir şeye ihtiyacım olur mu? Bu tarz çok fazla konu okudum.

Son 2 bileşen kasa ve işlemci fanı kaldı.

Hava sirkülasyonu konusunda çok fazla gömdükleri için şu (bkz. Corsair Cc-9011151-eu Carbide Spec 05 Siyah Bilgisayar Kasası - Vs550 80+ 550w Güç Kaynağı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL) modelden vazgeçtim.

Birazdaha araştırınca MSI MAG Forge'ları buldum 100M ve 100R asasında sadece fan RGB farkı var anladığım kadarı ile kullanan ve tavsiye eden var mı öğrenmek istedim.
Farklı kasa önerilerinede açığım.

MSI MAG Forge 100M: MSI Mag Forge 100m Temperli Cam Mid Tower Atx Bilgisayar Kasası Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
MSI MAG Forge 100R: MSI Mag Forge 100r Temperli Cam Mid Tower Atx Bilgisayar Kasası Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Yeni konular

Geri
Yukarı