MSI Mag Forge 100R ile MSI B450 GAMING Plus uyumlu mu?

Ravebn

Hectopat
Arkadaşlar şu anki kasam çok ısındığı içi degistireceğim. Bilgisayar özelliklerim sunlar:
MSI B450 GAMING Plus
Sapphire Pulse RX 580
Ryzen5 2600
Corsair vegeance LPX 8×2 GB 3000 MHz
Corsair RM750X

Arkadaşlar almayı düşündüğüm kasa ve extra ürünler şunlar:
MSI Mag Forge 100R
Aero-Cool Cylon 4
MSI Max F12A-3 3x120mm ARGB Fan

Arkadaşlar PSU'nun kasaya sigmamasi, CPU soğutucunun kasaya sigmamasi gibi uyumsuzluklar var mı kasada? Her şey tamamsa alacağım parçaları.

(Kasadaki kontrolcüde 6 adet 3 pin girişi var. Aldigim fanları ve CPU soğutucuyu oraya bağlayarak kasanın üstündeki LED tuşundan mod geçişlerini yapacağım.)

Fanların birini öne ikisini üste takmanız gerekiyor ama. (Aldığınız fanların)

Rica ederim, iyi sosyaller.

Söyle düşündüm:
Kasanın arkasındaki siyah fanı ön kısma takacağım. Aldigim extra 3 fanı üste ve arkaya takacağım. Hepsini aynı kontrolcuye taktiğim için birbiriyle uyumlu çalışacaklar bu yüzden güzel bir görünüm olacak diye tahmin ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle düşündüm:
Kasanın arkasındaki siyah fanı ön kısma takacağım. Aldığım ekstra 3 fanı üste ve arkaya takacağım. Hepsini aynı kontrolcüye taktiğim için birbiriyle uyumlu çalışacaklar bu yüzden güzel bir görünüm olacak diye tahmin ediyorum.
Öyle de güzel olur, zaten o fanı 2 ARGB fanın ortasına takarsanız aydınlatmanın da engellenmesinin önüne geçmiş olursunuz.

Öyle de güzel olur, zaten o fanı 2 ARGB fanın ortasına takarsanız aydınlatmanın da engellenmesinin önüne geçmiş olursunuz.
Öyle yapacağım zaten.Tesekkur ederim rahatlattınız beni.
Söyle düşündüm:
Kasanın arkasındaki siyah fanı ön kısıma takicam.Aldigim extra 3 fanı üste ve arkaya takıcam.Hepsini aynı kontrolcuye taktiğim için birbiriyle uyumlu çalışacaklar bu yüzden güzel bir görünüm olacak diye tahmin ediyorum.
Soğutma olarak bir sıkıntı yaşamam değil mi?
Sadece fortnite vb oyunlar oynuyorum.
@HABAR

Geri
Yukarı