MSI MAG Forge 100R kasa için görseldeki kablolar alınmalı mı?

Egid Dikmen

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro 16" M1 Pro Silver
Meslek
Ağa/Paşa
Geçen aralıkta topladım sistemi ancak yaz gelince ön 2 fanın çalışmamasının etkisini yeni gösterdi şu an PC çok ısınıyor geçenlerde forumda en çok önerilen fan çoklayıcıyı alayım dedim baktım ki Amazon altta hemen bir reklam gösterdi sepetimdeki 2 kablo + kasa Amazon'da en çok beraber alınanlardanmış. Şimdi benim aklımda olan sorular var birincisi bu kablolar H410M-A Pro anakart ile uyumlu mu? Üstteki 10 liralık kabloyu almaya gerek var mı? Zaten kasanın üstündeki tuş işimi görüyor ve alsam evde basitçe kendim takabilir miyim?

Ekran Görüntüsü (33).png

Her şeyi tek cümlede anlatmasanız güzel olurmuş. Anladığım kadarıyla fanları aktifleştireceksiniz. Üstteki ürünü almanıza gerek yok.
Doğrudur öndeki 2 fan çalışmıyor. Onlar için alacağım. Teşekkürler yardım için.

Hocam alttaki ürün işinizi fazlasıyla görür. tek farkı çoklayıcı adet farkı. ileride bir çoklayıcı daha almaktansa başta almak en sağlıklısı. Ürünüde anakartınızın aşağıda kırmızı işaretle belirttiğim yere takmanız yeterli olacaktır.

asd.jpg

Hocam alttaki ürün işinizi fazlasıyla görür. tek farkı çoklayıcı adet farkı. ileride bir çoklayıcı daha almaktansa başta almak en sağlıklısı. Ürünüde anakartınızın aşağıda kırmızı işaretle belirttiğim yere takmanız yeterli olacaktır.

Eki Görüntüle 1146811
Hocam çok teşekkür ederim bu değerli bilgi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı