MSI MAG Forge 100r vs Sharkoon RGB-LIT-100

Bütçe
400-600

PPrens

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bu iki kasa arasında kararsız kaldım. Sonradan sıvı soğutma düşünebilirim fakat fan takmak gibi şeylerle şimdilik uğraşamam ona göre yorumlarsanız sevinirim. Bir de anakartım MSI B550 GAMING Edge Wi-Fi, RGB desteği olan bir kart mıdır? Aradığım özellikler, malzemesi kaliteli ve sessiz olmalı bir de ATX anakart için yeterli genişlikte olmalı. 400-600 TL farklı önerileriniz varsa onları da alabilirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@curiousoftech @turkkomandosu hocam bu önerdiğiniz kasa ile benim attıklarım arasında ne gibi farklar var? Görüntüsü çok çirkin geldi gözüme ama değecek farklar varsa tercih edeceğim. Bir de montaj konusunda tam bilgim olmadığı için soruyorum, şu sistemde takamayacağım bir şey var mıdır bu kasaya?
Anakart:MSI MPG B550 Gaming Edge WiFi AM4 Soket. İşlemci:Amd Ryzen 5 3600. Ekran Kartı: Sapphire Nitro+ Radeon Rx570 4 Gb. SSD1:Sandisk Plus 240 gb. SSD2:Samsung Evo 970 M2 500 gb. HDD:Seagate Barracuda 500 Gb(13 yıllık HDD). PSU:Xigmatek Praxis 1801 Kasa 600w Dahili Güç Kaynağı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı