MSI MAG Forge kasa ön panel bağlantıları

ks120

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. İlk bilgisayarımı topluyorum ve bugün elime tüm parçalar ulaştı. Her şey güzel gidiyordu fakat sonrasında fark ettim ki bu kasanın ön panel bağlantılarında bir hata var. İzlediğim videolarda Reset Switch / Power Switch / HDD LED / Power LED + / Power LED- var ama benim kasamda Power Switch yok. Resimde görüldüğü gibi. Aynı sorunla karşılaşıp çözen var mı acaba?

Dosya Ekleri

• 20210114_180022.jpg
    20210114_180022.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 120
Son düzenleyen: Moderatör:
Defalarca kombinasyon denedim hiç biri olmadı, reset tuşuyla açılır oldu kasa sadece, onda da anakartta beyaz boot ışığı yanıyordu ekrana görüntü gelmiyordu bugün pes ettim. Yarın tekrar deniycem
Büyük ihtimalle fabrikada yanlış kabloları bağladılar, değişim isteyebilirsiniz.

Büyük ihtimalle fabrikada yanlış kabloları bağladılar, değişim isteyebilirsiniz.
Evet öyle yapacağım. Beyaz boot ışığı sorun mu acaba onu çözemedim. Ekrana görüntü gelmiyor ama monitörde de sorun olmasından korkuyorum laptopu bağlayamadım çünkü. Bir sorun olsa kırmızı yanardı herhalde beyaz yerine öyle düşünüyorum

Evet öyle yapacağım. Beyaz boot ışığı sorun mu acaba onu çözemedim. Ekrana görüntü gelmiyor ama monitörde de sorun olmasından korkuyorum laptopu bağlayamadım çünkü. Bir sorun olsa kırmızı yanardı herhalde beyaz yerine öyle düşünüyorum
Beyaz sorun yok, kırmızı sorun var demek. En iyisi kasayı değiştirmek, çünkü bu bir üretim hatası. Eğer sorun olmaz diyorsanız her seferinde iletken bir cisimle kısa devre yaptırarak açabilirsiniz.

Beyaz sorun yok, kırmızı sorun var demek. En iyisi kasayı değiştirmek, çünkü bu bir üretim hatası. Eğer sorun olmaz diyorsanız her seferinde iletken bir cisimle kısa devre yaptırarak açabilirsiniz.
Tamam o zaman kasa için değişim isteyeceğim. Çok teşekkürler ilgin için

Geri
Yukarı