MSI MAG Forge M100R 1200 TL'ye alınır mı?

suvarill

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimi yakalamışsınız, sizle beraber bende yakalamış oldum ve aldım, size de almanızı tavsiye ederim.

Sadece kasadaki o adreslenebilir fanların şuanda piyasa fiyatı 500 liradan fazla.

İndirimi yakalamışsınız, sizle beraber bende yakalamış oldum ve aldım, size de almanızı tavsiye ederim.

Sadece kasadaki o adreslenebilir fanların şuanda piyasa fiyatı 500 liradan fazla.
Az önce bende sipariş verdim küçük felan diyen var ama donanım arşivi incelemesinde o kadarda küçük değil normal Matx kasası. Vatan bilgisayardada 1200 TL ymis Amazon dan aldım

Ürün elime ulaştı ve kullanıcı deneyimi olarak berbatında üzeri olduğunu söyleyebilirim.
Kablolama yapmak olanaksız o kadar dar ki kelimeler kifayetsiz kalıyor. Ayrıyeten kabloları düzenlemeye çalışırken RGB kontrolcüsünden daha şimdiden bir tel koptu bile.

Alan varsa açmadan iade etsin.

Ürün elime ulaştı ve kullanıcı deneyimi olarak berbatında üzeri olduğunu söyleyebilirim.
Kablolama yapmak olanaksız o kadar dar ki kelimeler kifayetsiz kalıyor. Ayrıyeten kabloları düzenlemeye çalışırken RGB kontrolcüsünden daha şimdiden bir tel koptu bile.

Alan varsa açmadan iade etsin.
Hocam konuyu ben açmıştım bende aldım parçaları tek tek topladigim için şuan evde duruyor başka forumlarda dizen vardı hoş duruyordu. O kadar mı kötü 😔 iademi etsem kararsız bıraktın beni

Bende 112r modeli var bunun 3cm daha büyüğü çok kalitesiz değil ama kesinlikle daha büyük kasa alın bence. Upgrade imkanı sunmuyor kasa. Max 33cm VGA desteği var bu da RTX 4.. Serisi için yetersiz. Hele bir de M100R da 30cm VGA desteği var.

Bende 100R var güzel kasa ama fan artırmak istersen işte o zaman sıkıntı başlıyor. Henüz uygun fan bulamadım. Kasada 1660 varken sorun yoktu ama şu an 6700 XT var soğutmuyor. Fan çoğaltmak için uygun olması lazım yoksa ARGB çalışmıyor. Molex yaparsan kafa şişiriyor. Kasanın kablo geçme bölümleri dar. Özellikle PSU yerine sokmak için HDD soketlerinin hepsini sökmek zorunda kaldım. Modüler xigamtek PSU var.

Geri
Yukarı