MSI MAG Shield 110A kasa nasıldır?

Doğuu1

Centipat
Daha fazla  
Doğru dürüst inceleme bulamadım arkadaşlar. Acaba Vento, Frisby, Game Booster gibi markalar almaktansa bu kasa daha mantıklı geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Mesh yapısı yetersiz geldi gözüme. MSI istiyorsan bunu önerebilirim:

Önü Full Mesh. BU daha iyi olur. Hem daha ucuz.
Bu kasanın yan penceresi akrilik, sildikçe mikro çiziklerle matlaşıyor. Kasa da küçük biraz.

Mesh yapısı yetersiz geldi gözüme. MSI istiyorsan bunu önerebilirim:

Bu kasanın yan penceresi akrilik, sildikçe mikro çiziklerle matlaşıyor. Kasa da küçük biraz.
Hocam 100R modelini araştırmıştım. Önünde toz filtresi olmadığı için çok tozlanıyor diyorlar. Bu tarz kasaların çoğu böyle sanırım. O yüzden 110A modeline yöneldim açıkçası.

Eski kasalardaki gibi süngerli izolasyonu pek göremiyoruz yeni kasalarda. Sünger hava akışını da ciddi anlamda etkiliyor çünkü. Bende Mag 112R modeli var, alırken M100 tarzı modellere de çok bakmıştım. Törselliğe ilginiz varsa akrilik pencereleri kesinlikle tavsiye etmem, matlaşıyor zamanla.

Eski kasalardaki gibi süngerli izolasyonu pek göremiyoruz yeni kasalarda. Sünger hava akışını da ciddi anlamda etkiliyor çünkü. Bende Mag 112R modeli var, alırken M100 tarzı modellere de çok bakmıştım. Törselliğe ilginiz varsa akrilik pencereleri kesinlikle tavsiye etmem, matlaşıyor zamanla.
110A modeli akrilik mi acaba

Geri
Yukarı