MSI MAG X570 Tomahawk Wi-Fi BIOS Update yapmak

Ekran kartı çalışıyor başka sistemde denedim. Fat 32 yaptım rufusla veya sistemlede denedim ismini msi.rom yapıp denedim en son bios pili kaldı bide onu deneyeceğim.

Dostlar selam bahse konu anakart ile ilgili YouTube üzerinden bütün videoları izledim denedim MSI.ROM yapıp FAT32 yapıp Rufus ile DOS'ya attim flash BIOS yaptım anakart üzerinden ama görüntü alamıyorum sistemde 3090 MSI AMD'i r 7 5800X var sistemi söküp denedim takılı denedim bir türlü görüntü alamadım.
Sizin sisteminiz vardı biosunu güncellemek istediniz sonradan sistem açılmadı. Ben böyle anladım. Bios üzerinden güncelleseydiniz keşke size dediğim şekilde. Sizin Xmp açık mıydı biosunuzu güncellediğinizde.

Ekran kartı çalışıyor başka sistemde denedim. Fat 32 yaptım rufusla veya sistemlede denedim ismini msi.rom yapıp denedim en son bios pili kaldı bide onu deneyeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam sistemi sıfır aldım herseyi bağladım görüntü gelmedi bende youtube dsn anakarti yazıp videoları izledim msi flaş button dan bios güncelledim. Şuan herseyi denedim sistem de kablolar yerinde bios guncelleme attim flaşla hala görüntü yok. Bios pilini de çıkardım hala yok.

Dosya Ekleri

• 16686044369712402706868655627202.jpg
    16686044369712402706868655627202.jpg
    217 KB · Görüntüleme: 21
Sizin sisteminiz vardı biosunu güncellemek istediniz sonradan sistem açılmadı. Ben böyle anladım. Bios üzerinden güncelleseydiniz keşke size dediğim şekilde. Sizin Xmp açık mıydı biosunuzu güncellediğinizde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben görüntü alamadım en baştan beridir. Açılsa içinden güncellerdim zaten.

Hocam sistemi sıfır aldım herseyi bağladım görüntü gelmedi bende youtube dsn anakarti yazıp videoları izledim msi flaş button dan bios güncelledim. Şuan herseyi denedim sistem de kablolar yerinde bios guncelleme attim flaşla hala görüntü yok. Bios pilini de çıkardım hala yok.

Ramleri başka bilgisayarda deneyin hocam. Bir de işlemciyi çıkarıp tekrar takın.

Buradan dosyayı indirip şimdi videodaki gibi aynı şekilde yaparmıısın bir daha.

Ramleri başka bilgisayarda deneyin hocam. Bir de işlemciyi çıkarıp tekrar takın.
Denedim hocam ramleri eski sistemden ddr4 Xpg ramlerde sıkıntı yok görüntü bi gelse biosa girebilirim ama giremiyorum.

Buradan dosyayı indirip şimdi videodaki gibi aynı şekilde yaparmıısın bir daha.
Dostum monitöre Görüntü gelmiyor.

Denedim hocam ramleri eski sistemden ddr4 Xpg ramlerde sıkıntı yok görüntü bi gelse biosa girebilirim ama giremiyorum.

Hocam videodaki gibimi yaptınız ? Falşbackı.

Hocam ram yanlış yerde 2 takcaksınız.

Hocam videodaki gibimi yaptınız ? Falşbackı.

Hocam ram yanlış yerde 2 takcaksınız.
Hocam ram takılı olanın bir önüne takılacak. Rufus programından kaynaklı usb yüklerken hata olabilir usb fat32 biçimlendirip en son bios sürümünü videodaki gibi yükleyin rufus programı kullanmadan. Sonra ramı 2 slota takın ve biosu yeniden yükleyin. Videodaki gibi.

Geri
Yukarı