MSI Mag X570 Tomahawk Wi-Fi vs MSI MPG B550 GAMING Carbon Wi-Fi

Şimdiye kadar tam tersini söyleyen yüzlerce yorum okudum. Evet ya da hayır ya bu kadar basit. Neyse abi şimdi uzatmadan B550 anakarta 3200 MHz RAM taksam ne kaybederim?

Bugün emek koydunuz ama çok bir faydası olmadı, sorularıma tam cevap alamadığım gibi çözüm üreteceğimize tercihlerim tartışılır hale geldi. Tüm bunlarda emeği geçen herkese teşekkür ederim.
10FPS kaybedersin o kadar. RAM için sıkıntı oluşturmuyor. Ekran kartında kısmen olabilir.

10FPS kaybedersin o kadar. RAM için sıkıntı oluşturmuyor. Ekran kartında kısmen olabilir.

Ekran kartı 3070 veya onun ayarında yeni çıkacak AMD ekran kartı. X570 ısınıyor dedinizde başka bir yerde ısınma sorunu var şeklinde bir yoruma denk gelmedim, bunların soğutucu fanları mevcut diye biliyorum. Çok ısınıyorsa da B550 ile arasında kaç derece fark oluyor acaba?

Son düzenleme:
Ekran kartı 3070 veya onun ayarında yeni çıkacak AMD ekran kartı. X570 ısınıyor dedinizde başka bir yerde ısınma sorunu var şeklinde bir yoruma denk gelmedim, bunların soğutucu fanları mevcut diye biliyorum. Çok ısınıyorsa da B550 ile arasında kaç derece fark oluyor acaba?
Aşırı manyak ısınmıyor soğutucusu var zaten. Çipset olarak güclü olduğu için bir tık ısınır ki soğutulur bu yüzden aktif fanlı soğutma var.

Yani O.C. yapmayacağım diyorsunuz bunu alın geçin bari.
MSI MPG B550 Gaming Plus AMD B550 4400 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 ATX Anakart 1.219,00 TL yerine 1.178,99 TL

Geri
Yukarı