MSI MAG X570 TOMAHAWK WIFI 2650TL

4 TL daha ucuza Amazon'da indirimde anakart. R5 2600X kullanıyorum. Anakartım ise Gigabyte B450 Aorus Pro bana aslında yeterli, lakin kendimi almamak için zor tutuyorum. Çünkü fiyat çok iyi VRM yapısı yazılım üstünlüğü var. B550 fiyatına X570 aliyoruz.

Ryzen 5000 serisi kullanıyor olsan alma derdim ama ilerde işlemci upgrade edeceksen ve çok uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsan alınabilir. Zaten soket değişeceği için ilerde piyasada bu anakartı bulamayabilirsin.

Ryzen 5000 serisi kullanıyor olsan alma derdim ama ileride işlemci upgrade edeceksen ve çok uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsan alınabilir. Zaten soket değişeceği için ileride piyasada bu anakartı bulamayabilirsin.

Doğru lakin yüksek performansli işlemci gerekli midir hala emin değilim sadece ekran kartını değiştirsem 2600X işlemci ye alabileceğim Max ekran kartı RTX2060.

Monitörde MSI MAG251RX 240Hz 1080p IPS panel 2K görüntüye ihtiyaç duymuyorum. Monitöre yeni yatırım yaptım.

Doğru lakin yüksek performansli işlemci gerekli midir hala emin değilim sadece ekran kartını değiştirsem 2600X işlemci ye alabileceğim Max ekran kartı RTX2060.

Monitörde MSI MAG251RX 240Hz 1080p IPS panel 2K görüntüye ihtiyaç duymuyorum. Monitöre yeni yatırım yaptım.
O monitörün hakkını verebilmek için RTX 3060Ti-3070 ve 5000 serisi işlemci şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı