MSI MAG Z390 Tomahawk için RAM önerisi

Son düzenleme:
Uzun araştırmalar sonucunda bu ürünün siparişini verdim. CL16 olduğundan dolayı %1 FPS drop değerlerini göz önünde bulundurarak bu RAM bayaa mantıklı geldi. Önceki attığım RGB olmayan modeli CL18 olduğu için yanaşmadım. RGB istemiyordum açıkçası RGB olmasından dolayı almadım. 6 Taksit seçeneği ile 2455 TL ve Amazon kalitesiyle şuan en uygun RAM bunlar sanırım. Tek kötü yanı biraz geç gelecek olması 2-4 Hafta gösteriyor. Konumda yardımcı olan arkadaşlara da teşekkürler.

Uzun araştırmalar sonucunda bu ürünün siparişini verdim. CL16 olduğundan dolayı %1 FPS düşmesi değerlerini göz önünde bulundurarak bu RAM bayağı mantıklı geldi. Önceki attığım RGB olmayan modeli CL18 olduğu için yanaşmadım. RGB istemiyordum açıkçası RGB olmasından dolayı almadım. 6 Taksit seçeneği ile 2455 TL ve Amazon kalitesiyle şu an en uygun RAM bunlar sanırım. Tek kötü yanı biraz geç gelecek olması 2-4 Hafta gösteriyor. Konumda yardımcı olan arkadaşlara da teşekkürler.

Bütçe 2500'e çıkabileceğini söyleseydin zaten önerirdik uzun araştırma yapmana gerek yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı