MSI MAG251RX vs Alienware AW2521HF

• Konuyu başlatan kenet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 929
Ekranda uzun süre kalan görüntünün geçici süre ekranda kalması.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
AMOLED (OLED) panellerde daha sık olsa da LCD panellerde de olması mümkün.

Teşekkürler. HLF modeli sadece Vatan da mı var? Ben başka yerde bulamadım.

Hepsiburada'da var ama gereksiz pahalı.

Vatan'dan almak daha mantıklı. Kendisi hf ile tamamen aynı olduğundan yanlış ürün göndermeleri olası, alırken etikete dikkat edin.

Vatan'dan alacağım fakat stokta yok. Tek şey kaldı oda stoğun gelmesini beklemek.
Hepsiburada'da var ama gereksiz pahalı.

Vatan'dan almak daha mantıklı. Kendisi hf ile tamamen aynı olduğundan yanlış ürün göndermeleri olası, alırken etikete dikkat edin.

Daha stoklara gelmedi 1 kere bile ama fiyatı 3.825 lira oldu, 4000 lira üstüne çıksa alamıyorum, şaka gibi. @LaMorte
Vatan'dan alacağım fakat stokta yok. Tek şey kaldı oda stoğun gelmesini beklemek.

Daha stoklara gelmedi 1 kere bile ama fiyatı 3.825 lira oldu, 4000 lira üstüne çıksa alamıyorum, şaka gibi. @LaMorte

Başka bir monitör arayışındayım şu an. Hala stoklara gelmedi fakat fiyatı 4.602 TL'ye çıktı. Hayaller uzaklaşıyor gitgide. @LaMorte

Son düzenleme:

Başka bir monitör arayışındayım şu an. Hala stoklara gelmedi fakat fiyatı 4.602 TL'ye çıktı. Hayaller uzaklaşıyor gitgide. @LaMorte

Dell AW2521HF'e de bakabilirsiniz, fakat screen burn sorunlu. Haricinde tamamen aynı.

Bu çok büyük bir sorun mu yoksa olsa da olur gibi bir şey mi?
Bazı kişilerde büyük derecede, bazı kişilerde az ya da hiç olmadığı için ürüne göre değişir ama sık yaşanan problem.

Geri
Yukarı