MSI MAG27CQ fiyatı düşer mi?

Sabırlı olun, ben Black Friday indiriminden birkaç gün önce 2500 TL ile aldım benden sonra 2300 TL ile alanlarda oldu. Mutlaka beklediğinize değecektir.

Sabırlı olun, ben Black Friday indiriminden birkaç gün önce 2500 TL ile aldım benden sonra 2300 TL ile alanlarda oldu. Mutlaka beklediğinize değecektir.
Dolar hafiften indi 2200 e aldım 1 ay önce falan. Düşecektir ama ne zaman.

Deneyiminiz nasıl memnun musunuz bu monitörlerde ölü piksel olma olasılığı varmış o yüzden ben almaya çekiniyorum açıkçası

Birçoğumuzun bu ürünü seçerken yaşadığı korku buydu. Riski göze alıp satın aldık, bende bir sorun çıkmadı, çıkan var mıdır bilemiyorum.
Her aldığım elektronik alette olduğu gibi bu monitörde de bu kadarına gerek var mıydı sorusu kafamda olsa da, pişman olduğumu da söyleyemem.

İade ve değişim gibi detaylar konusunda pek bilgim yok, fakat aldığınız firmanın sitesinde iade formu gibi bir şey doldurulduğunu okumuştum.

@eren pasabeyzade Ne kadar ucuza alsakta ödemesi sıkıntı yaratıyor ama fiyatının hakkını veren bi ürün kesinlikle. Çok daha keyifli kullanıyorum bilgisayarı VA panel ve yüksek çözünürlük gerçekten iyi bi şey. Sonuçta uzun vadeli kullanacağız değdi bence fiyatına. Ölü piksel falan çıkanlar oldu da şükür bizde bi şey yok

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı